Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Barbour Jacka - Tja! Säljer nu denna Jacka ifrån märket Barbour, använd fåtal gånger och kommer utan defekter! Nypris 1799kr, hör av er vid frågor
Barbour jacka  - Skick: 9/10
Barbour jacka  - Snygg svart barbour jacka med knappar och dragkedja. Jackan har flera fickor med knappstängning och en stilren design. Skick 9/10 och knappt använd. Perfekt nu till våren. Säljs på grund av att jag inte använder den något mer. Modellen är 181cm och 72kg. Kontakta mig om du är intresserad. priser går att diskutera. Nypris 3000kr
Barbour jacka - Väldigt snygg barbour jacka.😁 perfekt för en stilren look✌️nypris 4000 kr
Barbour jacka - Snygg svart quiltad jacka från Barbour med bälte i midjan, guldiga knappar och dragkedja. Jackan har flera fickor, hög krage och klassisk Barbour-logga på bröstet. Perfekt för dig som gillar stilren och tidlös design.
Barbour jacka -  barbour dunjacka tunn, i fint skick och väldigt skön den är i storlek M
Barbour jacka - Barbour international jacka jätte fint skick som ny i storlek s kan gå ner i pris vid snabb affär
Barbour jacka - Snygg Barbour jacka i bra skick
Barbour Jacka
Barbour Jacka - 89 Barbour Jacka - 90 Barbour Jacka - 91

Barbour Jacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Barbour
Färg: Svart

700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Storlek M herr, bra skick!

Elkan
Elkan
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och ärmar i mjuk bomull. Jackan har dragkedja framtill, ribbade muddar och en klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och bekväm jacka till vardags.
Svart Define jacka från Lululemon - Snygg svart vindjacka från Lululemon med figurnära passform. Jackan har guldfärgade dragkedjor framtill och på fickorna, samt hög krage. Tillverkad i ett stretchigt syntetmaterial som passar perfekt till träning eller vardagsoutfits. Size 2
Mango Brun och beige rutig jacka med dragkedja - SLUTSÅLD MANGO JACKA, NY MED LAPP, PRIS KAN DISKUTERAS‼️Säljer en oversized rutig jacka i brunt och beige med dragkedja framtill och klassisk krage. Jackan har långa ärmar och ett avslappnat, loose fit. Perfekt för dig som gillar en trendig och bekväm stil.
Mörkblå teddyjacka från Zara - Mysig mörkblå teddyjacka från Zara med dragkedja framtill och två fickor. Jackan har en avslappnad passform och är perfekt för kyliga dagar. Tillverkad i mjukt teddy-material som håller dig varm och bekväm.
Svart cardigan jacka från Moncler - Snygg svart cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor. Jackan har rund halsringning, dragkedja och Moncler-logga på ärmen. Materialmix med stickade ärmar och quiltad polyester framtill ger en modern look.
jacka - snygg jacka från hm som kommit till ganska mycket användning men inga direkta defekter! skriv för fler bilder💞💞