Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Svart quiltad jacka från Barbour
Svart quiltad jacka från Barbour - 0 Svart quiltad jacka från Barbour - 1 Svart quiltad jacka från Barbour - 2

Svart quiltad jacka från Barbour

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Barbour
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

550 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Quiltad svart jacka från Barbour med gulddetaljer och flera fickor framtill. Klassisk ståkrage med tryckknappar och Barbour International-logga på bröstet. Jackan har lång ärm och snyggt rutmönster över hela ytan. Perfekt för dig som gillar stilren och funktionell design och dessutom vill ha en åretrunt jacka. (Pris kan diskuteras).

Nysis
Nysis
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart quiltad jacka från Barbour - Quiltad svart jacka från Barbour  med bälte i midjan använt 2 gånger i helt nyskick! Så så fin till våren
Svart quiltad jacka från Barbour - Säljer en stilren svart quiltad jacka från Barbour med klassiskt tartanmönstrat foder. Jackan har knappar framtill och två praktiska fickor. Perfekt för kyligare dagar!
Svart quiltad jacka från Barbour - Använd några gånger, kontakta för fler bilder :)    Storlek:  UK: 8 EURO: 34 USA: 4
Svart quiltad jacka från Barbour - Quiltad svart jacka från Barbour International med bälte i midjan, hög krage och flera fickor med tryckknappar. Jackan är knappt använd & helt utan anmärkningar, så i nyskick!
Svart quiltad jacka från Barbour - Säljer en snygg svart quiltad jacka från Barbour med röd insida. Jackan har en klassisk design med guldknappar och en Barbour International-logga på bröstet. Perfekt för en stilren look!
Svart quiltad jacka från Barbour - Säljer en snygg svart quiltad jacka från Barbour International. Jackan har en cool bikerstil med dragkedjor och en ståkrage med tryckknapp. Perfekt för en stilren look!
Svart quiltad jacka från Barbour - Barbour Grounding Quilt lättviktsjacka med fuskpäls på huvan och fina guldfärgade dragkedjor och knappar. Superskön, figurformad och väger ingenting. Gjord av fibre down som håller värmen. Perfekt under kallare höst/vår eller mildare vinter. Jackan har två bröstfickor med dragkedja och två sidofickor framtill. En inneficka. En knapp har lossnat på ena sidofickan där revan är lagad med specialtejp för just denna typ av jackor (se bild). Sparsamt använd.
Svart quiltad jacka från Barbour - Säljer en snygg svart quiltad jacka från Barbour International. Jackan har en stilren design med dragkedja och knappar framtill. Den är långärmad och har flera praktiska fickor med dragkedjor. Perfekt för höst och vår!
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkgrön jacka med nitar - Snygg militärgrön jacka/ overshirt med silverfärgade nitar på axlar och ärmar. Jackan har två bröstfickor med lock, klassisk krage och knappar framtill. As snygg till våren💞
Quiltad jacka  - Stilren quiltad jacka i en snygg khakigrön/olivgrön nyans. Lätt men varm, perfekt som övergångsjacka vår/höst eller svala sommarkvällar. Rak, avslappnad passform som funkar lika bra till vardag som till en mer uppklädd look. Detaljer: Quiltat mönster Knäppning med både dragkedja & knappar Mjuk och bekväm Tidlös färg som är lätt att matcha Snygg både öppen och stängd Säljer pga kommer inte till användvänding, endast använd 1 gång
Grå  bomberjacka från HM - Säljer en sååå snygg grå bomberjacka från HM som är helt slutsåld💞 Jackan är i Storlek S! Pris går att diskutera i en snabb affär! Hör gärna av dig vid funderingar!
Svart quiltad pufferjacka från Zara - Säljer en svart quiltad pufferjacka från Zara med dragkedja framtill, två stora fickor och snörning i nederkant. Jackan har en loose passform och hög krage, perfekt för kyliga dagar. Enkel och stilren design som funkar till det mesta.
Grön camo overshirt med knappar - Snygg militärgrön overshirt i camomönster med två bröstfickor och knäppning framtill. Jackan är i bomull och har en avslappnad passform, perfekt att slänga över en hoodie. Långärmad och med klassisk krage. Funkar perfekt för sena sommarkvällar samt utgångar. Jackan är i 9/10 skick och säljs inte längre på hemsidor.
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
Beige croppad trenchcoat - Stilren beige croppad trenchcoat med dubbelknäppning och klassisk krage. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna och axelklaffar. Perfekt för dig som vill ha en modern twist på en klassiker.