Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
trendig teddy bikerjacka från Gina Tricot - Säljer en svart teddyjacka från Gina Tricot med feta vita teddy-detaljer och foder. Jackan har en oversized krage, dragkedja och coola kontraster mellan det svarta skinnet och det fluffiga vita. Perfekt för kalla dagar när du vill sticka ut.
Svart trendig kofta ifrån Gina Tricot - Svart trendig kofta ifrån Gina Tricot med v-ringning och två stora knappar framtill. Jackan har långärmad design och är gjord i mjukt stickat material. Enkel och clean look som är lätt att matcha med olika outfits.är knappt använd så är i väldigt bra skick!den har inga defekter ba att it prislappen e kvar!
Skjortjacka  - Från ginatricot
Grön och vit rutig skjortjacka från Gina Tricot - Skjortjacka i grönt och vitt rutigt mönster från Gina Tricot. Jackan har krage, knappar framtill och två fickor.
Ribbad skjortjacka Gina Tricot - Säljer en av mina favorit höst/vår jackor, då den inte längre kommer till användning🤍 den är i ett fint skick och passar till det mesta. Den är perfekt nu eftersom man kan ha en tjockare tröja under😍 Den är från Gina Tricot i storlek M. Frakt tillkommer🤍
Gina Tricot jacka  - Super fin flis jacka från Gina Tricot i storlek XS. Skulle säga att den passar S också 🤍
Trendig skjortjacka Gina Tricot
Trendig skjortjacka Gina Tricot - 89

Trendig skjortjacka Gina Tricot

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Gina Tricot
Färg: Flerfärgad

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Trendig skjortjacka från Gina, säljes pga för stor för mig. Använd 1 ggn.

Sarah Awad
Sarah Awad
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart teddyjacka från Moncler - Snygg svart teddyjacka från Moncler med dragkedja framtill och diskret logga på ärmen. Jackan har en klassisk passform och är tillverkad i mjukt material med quiltade detaljer på bröstet och ärmarna. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Grön jeansjacka från Zara  - Snygg grön jeansjacka från Zara, passar perfekt till alla outfits. Storlek S ❣️
Meotine Jacka - Jättefin jacka från Meotine, aldrig använd med prislapp kvar. Storlek XS/S, nypris 3500kr. Pris går att diskutera vid snabb affär. Kan mötas upp, med tanke på dyr vara (dock nära där jag bor). Överenskommelse sker innan köp! Säljer för 2800kr! Inte annonspriset
Marinblå overshirt Stone Island - Säljer en svart overshirt från Stone Island med klassisk patch på ärmen. Jackan har två bröstfickor, dragkedja framtill. Perfekt för lager-på-lager och streetwear-stil. Hör av dig vid frågor elr liknande!
Ljusblå dunjacka från Fjällräven - Säljer min jätte mysiga fjällräven jacka som är som ny❤️❤️Man håller sig riktigt varm och fryser inte i det kalla vintervädret! postar samma dag eller dagen efter köpet. Skriv om frågor eller egna bilder ❤️(har lappar och kvitto)
Patagonia  -  Sälja min killes jättesnygga populära väst för att han inte använder den mer och har växt ut den Det är i storlek medium, men passar också L och smal beroende på hur man vill att den ska sitta. Nypris är 1500
Moncler cardigan  - Skick: 9.5/10