Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Kort jacka
Kort jacka - 89 Kort jacka - 90

Kort jacka

Storlek: XXS
Kategori: Jackor
Märke: H&M
Färg: Svart

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En kort jacka ifrån hm köpt för ca 700-800 kr och är endast andvänd några gånger, säljer pga kommer inte till andvändning storlek xxs men passar upp till s

Freja
Freja
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Kort jacka  - Midjelång jacka i svart från H&M ny skick storlek S funkar på M
kort svart jacka - En jättefin och skön jacka som håller sig jättevarm. Den är i stolek. XXS men funkar även i XS, S och M. Den är i god skick är gott som ny🩵
Kort jacka  - Passar även mindre storlekar
Divided kort jacka  - Liten skjort-jacka i ett grövre fleeceaktigt tyg från divided. Fickor i sidorna och knappar fram. Stl xs
Kort biker jacka - Kort svart biker jacka.  Jättefint skick.
En kort vinter jacka  - Jacka som passar både för vinter och höst:) Den är xs men passar även i s .
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Grå  bomberjacka från HM - Säljer en sååå snygg grå bomberjacka från HM som är helt slutsåld💞 Jackan är i Storlek S! Pris går att diskutera i en snabb affär! Hör gärna av dig vid funderingar!
SÖKER!💕 Beige och marinblå jacka från Zara - Söker denna trench coattt🫶🏻💕 pris kan diskuteras🫂🫶🏻
Quiltad jacka  - Stilren quiltad jacka i en snygg khakigrön/olivgrön nyans. Lätt men varm, perfekt som övergångsjacka vår/höst eller svala sommarkvällar. Rak, avslappnad passform som funkar lika bra till vardag som till en mer uppklädd look. Detaljer: Quiltat mönster Knäppning med både dragkedja & knappar Mjuk och bekväm Tidlös färg som är lätt att matcha Snygg både öppen och stängd Säljer pga kommer inte till användvänding, endast använd 1 gång
Mörkgrön jacka med nitar - Snygg militärgrön jacka/ overshirt med silverfärgade nitar på axlar och ärmar. Jackan har två bröstfickor med lock, klassisk krage och knappar framtill. As snygg till våren💞
Svart quiltad pufferjacka från Zara - Säljer en svart quiltad pufferjacka från Zara med dragkedja framtill, två stora fickor och snörning i nederkant. Jackan har en loose passform och hög krage, perfekt för kyliga dagar. Enkel och stilren design som funkar till det mesta.
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
Beige croppad trenchcoat - Stilren beige croppad trenchcoat med dubbelknäppning och klassisk krage. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna och axelklaffar. Perfekt för dig som vill ha en modern twist på en klassiker.
Svart Moncler cardigan - Säljer en snygg cardigan från moncler! Cardiganen är i mycket bra skick förutom att nacklappen sitter lite löst och att cardiganen är lite solblekt på vissa ställen. Annars mycket fin! Nfc-scan och qr-kod funkar som dem ska. Om ni har några andra frågor så är de bara att höra av er!😊