Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Ljusrosa bomberjacka
Ljusrosa bomberjacka - 89 Ljusrosa bomberjacka - 90

Ljusrosa bomberjacka

Storlek: 36
Kategori: Jackor
Märke: H&M

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Använd vid några enstaka tillfällen! Ficka med dragkedja på ena ärmen. Inte min färg så därför säljer jag nu denna supersköna snygging! Köpare står för frakt💜

Xxx
Xxx
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Ljusrosa bomberjacka från H&M - Snygg ljusrosa bomberjacka från H&M med quiltat foder och ribbade muddar. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med knapp och klassisk bomberkrage. Perfekt för dig som gillar stilrena och softa jackor.
Ljusrosa bomberjacka - Ljusrosa bomberjacka med dragkedja framtill, ribbade muddar och fickor med tryckknappar. Jackan har en bomberkrage. Jackan har en fläck framtill som ni kan se på tredje bilden.
Ljusrosa bomberjacka från Jofama - Snygg ljusrosa bomberjacka från Jofama med quiltade detaljer på ärmarna. Jackan har dragkedja framtill och ett blommigt mönster på insidan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Ljusrosa bomberjacka från Svea - Snygg ljusrosa bomberjacka från Svea som aldrig har används, prislappen är kvar och nypris är 1200kr💕💕
Ljusrosa bomberjacka - Ljusrosa mjuk bomberjacka med dragkedja framtill, fickor med knapp och en extra ficka med dragkedja på ärmen. Perfekt jacka till våren🌸Använd flera gånger men har få defekter (som visas på bilden).
Ljusrosa bomberjacka från Gina Tricot - Snygg ljusrosa bomberjacka från Gina Tricot med dragkedja framtill och två fickor med dragkedja. Jackan har ribbade muddar vid hals, ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Ljusrosa bomberjacka - Ljusrosa bomberjackas som är lite mer rosa i verkligheten än på bilden! Den är nästintill aldrig använd! Köparen står för frakten!
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Grå  bomberjacka från HM - Säljer en sååå snygg grå bomberjacka från HM som är helt slutsåld💞 Jackan är i Storlek S! Pris går att diskutera i en snabb affär! Hör gärna av dig vid funderingar!
Svart quiltad pufferjacka från Zara - Säljer en svart quiltad pufferjacka från Zara med dragkedja framtill, två stora fickor och snörning i nederkant. Jackan har en loose passform och hög krage, perfekt för kyliga dagar. Enkel och stilren design som funkar till det mesta.
SÖKER!💕 Beige och marinblå jacka från Zara - Söker denna trench coattt🫶🏻💕 pris kan diskuteras🫂🫶🏻
Mörkgrön jacka med nitar - Snygg militärgrön jacka/ overshirt med silverfärgade nitar på axlar och ärmar. Jackan har två bröstfickor med lock, klassisk krage och knappar framtill. As snygg till våren💞
Quiltad jacka  - Stilren quiltad jacka i en snygg khakigrön/olivgrön nyans. Lätt men varm, perfekt som övergångsjacka vår/höst eller svala sommarkvällar. Rak, avslappnad passform som funkar lika bra till vardag som till en mer uppklädd look. Detaljer: Quiltat mönster Knäppning med både dragkedja & knappar Mjuk och bekväm Tidlös färg som är lätt att matcha Snygg både öppen och stängd Säljer pga kommer inte till användvänding, endast använd 1 gång
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
Beige croppad trenchcoat - Stilren beige croppad trenchcoat med dubbelknäppning och klassisk krage. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna och axelklaffar. Perfekt för dig som vill ha en modern twist på en klassiker.
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️