Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Helly Hansen jacka med inner jacka
Helly Hansen jacka med inner jacka  - 89 Helly Hansen jacka med inner jacka  - 90

Helly Hansen jacka med inner jacka

Storlek: 176
Kategori: Jackor
Märke: Helly Hansen
Färg: Röd

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Skick 8/10 Tjena jag säljer nu min gammla helly Hansen jacka. Hör av er vid fler frågor

Lowe Euren
Lowe Euren
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Helly Hansen jacka  - Röd och vit Helly Hansen jacka. Knappt använt, mycket bra skick
helly hansen jacka - helly hansen jacka med avtagbar luva, felfri.
Helly Hansen Jacka  - Storlek S Man. Mycket fin Helly Hansen jack som är både vatten och vind tät. Som ny i skicket. Nypris 3000kr. Vårt pris 299kr + frakt.  Känner ni för att köpa flera produkter samtidigt kan vi komma överens om paketpriser och frakt🤝
Helly Hansen jacka - finns luva som kan gömmas pris kan diskuteras
Röd jacka från Helly Hansen - Säljer en snygg röd jacka från Helly Hansen. Den har en dragkedja framtill och en praktisk bröstficka med dragkedja. Perfekt för höst och vår, och den är i mycket bra skick. Passar både till vardags och lite sportigare aktiviteter. Storlek M
Helly Hansen vinterjacka - Jättefin vinterjacka från Helly Hansen i storlek 152, använd men utan några skador eller andra defekter.
Röd vinterjacka från Helly Hansen - Säljer en snygg röd vinterjacka från Helly Hansen i storlek XS. Jackan har en mysig pälskantad huva och praktiska fickor framtill. Perfekt för kalla vinterdagar då den är super varm! Den är i bra skick och redo för nya äventyr. Passar perfekt till skidåkningen, jeans eller andra casual outfits. 🧥❄️
Helly hansen jacka  - Säljer min helly hansen jacka då jag har växt ur dem, jackan är i fin skick , köptes för 2300kr
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkgrön jacka med nitar - Snygg militärgrön jacka/ overshirt med silverfärgade nitar på axlar och ärmar. Jackan har två bröstfickor med lock, klassisk krage och knappar framtill. As snygg till våren💞
J.Lindeberg Cardigan  - Trendig och sällsynt J.Lindeberg Cardigan | Skick 9/10 NYSKICK | Färgen mörkgrön och storlek M | Slutsåld överallt | Hör av er för mer information/bilder!
Svart quiltad pufferjacka från Zara - Säljer en svart quiltad pufferjacka från Zara med dragkedja framtill, två stora fickor och snörning i nederkant. Jackan har en loose passform och hög krage, perfekt för kyliga dagar. Enkel och stilren design som funkar till det mesta.
Grå  bomberjacka från HM - Säljer en sååå snygg grå bomberjacka från HM som är helt slutsåld💞 Jackan är i Storlek S! Pris går att diskutera i en snabb affär! Hör gärna av dig vid funderingar!
Quiltad jacka  - Stilren quiltad jacka i en snygg khakigrön/olivgrön nyans. Lätt men varm, perfekt som övergångsjacka vår/höst eller svala sommarkvällar. Rak, avslappnad passform som funkar lika bra till vardag som till en mer uppklädd look. Detaljer: Quiltat mönster Knäppning med både dragkedja & knappar Mjuk och bekväm Tidlös färg som är lätt att matcha Snygg både öppen och stängd Säljer pga kommer inte till användvänding, endast använd 1 gång
Grön camo overshirt med knappar - Snygg militärgrön overshirt i camomönster med två bröstfickor och knäppning framtill. Jackan är i bomull och har en avslappnad passform, perfekt att slänga över en hoodie. Långärmad och med klassisk krage. Funkar perfekt för sena sommarkvällar samt utgångar. Jackan är i 9/10 skick och säljs inte längre på hemsidor.
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.