Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Kappa xs
Kappa xs - 0 Kappa xs - 1

Kappa xs

Storlek: Xs
Kategori: Jackor
Märke: H&M
Färg: Beige
Skick: Mycket bra skick

180 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Säljer min jättefina kappa jag köpte på plick för några år sedan men aldrig kunnat använda då den var för liten. I övrigt bra skick och skönt material.

Lilith
Lilith
(1)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Kappa xs  - Fin kappa i strl xs
Beige kappa från H&M XS - Säljer en beige kappa från H&M i storlek XS. Jackan har två stora fickor framtill, klassisk krage och stängs med knappar. Den är i ett mjukt och  material som ger en chill och trendig look. Perfekt för lager-på-lager under höst och vinter.
Beige kappa från H&M XS - Stilren beige kappa från H&M i storlek XS. Lång modell med klassisk krage, en knapp framtill och två fickor. Snyggt figursydd och är perfekt för dig som gillar en clean och elegant look. Perfekt höstkappa! Ing
Beige kort kappa från H&M XS - Snygg beige jacka/kappa från H&M i storlek XS. Jackan har klassisk krage, dubbelknäppning med två knappar och två fickor fram. Materialet är mjukt och har en ull-liknande känsla, perfekt för kyliga dagar. Stilren och enkel design som passar till många outfits.
Rutig kappa med fransar från H&M XS - Snygg rutig kappa från H&M i beige, grått och brunt med stora slag och fransar längs kanterna. Oversized känsla och mjukt ull-liknande material. Perfekt för dig som vill sticka ut med en trendig och mysig look.
Kappa från hm storlek xs - Beige fin kappa i storlek xs, kommer ej till användning lämgre då jag har så många andra jackor, kommer ej ihåg vad jag köpte den för då de va några år sedan, men säljer för 300+ frakt
Kappa xs - Säljer min kappa ifrån zara i storlek XS. Endast använd en gång
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Grön jacka med broderad detalj - Stilren grön jacka med stora fickor framtill och en broderad fågel på bröstet. Jackan har knappar, nedhasade axlar och en loose passform. Perfekt att slänga över en stickad tröja för en avslappnad look.
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
Fjällräven - EXPEDITION DOWN JACKET W - navy  - Säljer en mörkblå dunjacka från Fjällräven i storlek XXS. Jackan har huva, gula snören, stora fickor med knappar och klassisk Fjällräven-logga på bröstet. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära. Medföljer matchande påse. Mycket gott skick & varsamt använd ett fåtal gånger. Inga märken eller defekter. Ny pris 9 999kr.
Vit dunjacka - Så najs med trekvartsärm 🤍
Svart dunjacka från Colmar - Svart pufferjacka (silverfoder) från Colmar med huva och dragkedja framtill. Jackan har två snedställda fickor med dragkedja och ett Colmar-märke på ärmen. Perfekt för kalla dagar och har en klassisk, stilren look. Storlek 44 enligt lapp, skulle säga XS eller mindre S.
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
svart colmar jacka  - fin svart colmar jacka, fint skick förutom att kedjorna blivit lite rost färgade (se bild), stl 42 men passar perfekt på mig som har xs/s💕