Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Midjelång Jacka med huva
Midjelång Jacka med huva - 89 Midjelång Jacka med huva - 90 Midjelång Jacka med huva - 91

Midjelång Jacka med huva

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Blend

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Höst, vinter, vårjacka, fodrad med fast huva.

Daniel Larsson
Daniel Larsson
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
 Nike jacka med huva - Svart Nike Air jacka med huva och halv dragkedja. Jackan har broderad Nike-logga och AIR-tryck både fram och bak. Praktisk känguruficka framtill och justerbar dragsko i huvan. Lätt och sportig design i syntetmaterial, perfekt för blåsiga dagar. Riktigt snygg och varm. Perfekt nu för hösten och vintern. In princip helt ny inga fel på den alls.
Svart jacka med huva - Säljer en svart jacka från Parajumpers med huva och dragkedja. Jackan har quiltade paneler på framsidan och långa ärmar. Perfekt för kyligare dagar. Passa på skriva vid minsta fundering, pris går att diskutera  småa hål vid baksidan
Svart jacka med huva från Barbour - Säljer en svart jacka från Barbour med huva och dragkedja. Jackan har en stilren design och är tillverkad i ett syntetmaterial. Perfekt för dig som gillar enkel och funktionell stil.
Svart jacka med huva från Moncler - Säljer en snygg svart cardiganfrån Moncler med huva och dragkedja. Jackan har en quiltad framsida och långa ärmar med ett stort vitt M på ärmen. Perfekt för kyligare dagar och även lite varma dagar.Säljer den då jag inte använder den.Det är storlek m men passar även om du har storlek s
Svart jacka med huva från Moncler - Svart jacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har quiltade detaljer på axlar och huva samt Moncler-logga på bröstet. Praktiska fickor på sidorna och en sportig look. Perfekt för kyligare dagar.
Svart jacka med huva från J.Lindeberg - Snygg svart jacka från J.Lindeberg med huva.  Stolek L men sitter som S/M. Köpt för 3000kr. Säljs inte längre. Pris kan diskuteras vid snabbafär
Svart jacka med huva från Moncler - Snygg svart jacka från Moncler med huva och dragkedja. Jackan har långa ärmar och en stilren design med Moncler-logga på ärmen. Perfekt för kyligare dagar.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M men passar S. Hör av dig vid frågor.
Moncler cardigan  - Fick den idag den är oanvänd helt ny.Snygg svart jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har hög krage, två dragkedjefickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.
Field jacka  - Fet Field jacka från J.Lindeberg | Vädligt bra skick | Fin mörk brun färg | Storlek S | Modell: Bailey | Nypris: 3500 Mitt pris: 1599 | Skriv vid minsta fråga eller fundering