Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Helly Hansen jacka
Helly Hansen jacka - 89 Helly Hansen jacka - 90 Helly Hansen jacka - 91

Helly Hansen jacka

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Helly Hansen
Färg: Blå

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helly Hansen regnjacka i bra skick

Ludvig Simonsson
Ludvig Simonsson
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Helly hansen jacka  - Jättefin blå helly hansen jacka💙inga defekter. Storlek 164, passar både kille och tjej. Skulle säga att den sitter som en strl S i dam storlek
Blå och röd jacka från Helly Hansen - Säljer en snygg blå och röd jacka från Helly Hansen. Jackan har långärmade ärmar och är perfekt för utomhusaktiviteter. Den har en cool design med SCA-logga på ryggen och Helly Hansen-märke på framsidan. Perfekt för höst och vår!
Blå jacka från Helly Hansen - Säljer en blå vindjacka från Helly Hansen med huva och knappar framtill. Jackan har en klassisk design med två fickor och justerbar huva. Perfekt för segling, skidor eller bara kalla vinterdagar!
Marinblå vindjacka Helly Hansen M - Snygg marinblå vindjacka från Helly Hansen med dragkedja framtill, ståkrage och två fickor med lock. Jackan har meshfoder på insidan och elastiska muddar vid ärmslut och midja. Perfekt för blåsiga dagar och enkel att matcha med det mesta.
Mörkblå jacka från Helly Hansen - Mörkblå jacka från Helly Hansen med hög krage och diskret röd kant. Jackan har dragkedja framtill och HH-logga på kragen och ärmen. Perfekt för blåsiga dagar och har en stilren, sportig look. Nypris 2200
Helly Hansen jacka - Helly Hansen vinterjacka i bra skick Storlek M unisex Avtagbar innerjacka i dun, kan användas för sig  Mycket varm Små slitningar, inget som stör.
Blå Helly Hansen jacka  - Blåa jacka från Helly Hansen. Bra skick. Varm och skön jacka. Nypris 2500 kr.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Jaded London knitted bomber jacket  - Jättesnygg stickad jacka från Jaded London som är helt oanvänd🤍 Nypris: 2 246
Olivgrön vindjacka med snörning - Snygg olivgrön vindjacka med snörning i midjan och flera fickor framtill. Jackan har guldiga knappar och patchdetaljer på ena ärmen. Perfekt för dig som vill ha en cool och avslappnad stil.
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️
RalphLauren Denim&Supply Fieldjacket - Tjena! Säljer denna riktigt feta RalphLauren Denim&Supply jackan, RL D&S finns inte kvar längre vilket gör att jackan är lite svårare att få tag i, Storlek M, hör av dig vid funderingar!🙌
Sofie schnoor jacka  - Säljer denna supper snygga jacka  💖💖🩷🥰
J.Lindberg field jacka - Säljer denna feta J.Lindberg jacka, perfekt nu inför vintern då den är varmare än vad den ser ut. Jag på bilden är 184cm och den sitter fint på mig så är du runt 180 är det något för dig. Hör av dig vid frågor och funderingar!
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.