Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vinterjacka  - Brun vinterjacka i storlek S från Lager 157 inhandlad denna vinter. Det är inte mycket använd, dock finns det ett hål i ena fickan som lätt går att sy igen men inte gjort pga knappt någon användning. 200kr
Vinterjacka  - En brun och skön vinterjacka från märket ESPRIT som är i för fint skick för att slängas bort:) Den går in i svanken precis som en kappa.
Vinterjacka  - Aldrig använda jackan. Köpte för 5000 kr
Brun kort vinterjacka  - En brun/röd kort vinterjacka från hm. Storlek xs. Använts 2 säsonger. Lite slitage vid kragen, men inte så synbart.
Vinterjacka  - Använd väldigt fåtal gånger, från Madlady storlek XS men passar nog S/M beroende på hur man vill att den ska sitta. Jag är XS/S. Väldigt bra kvalite och sjukt skön, säljer för att den inte kommit till användning 🤎🤎🤎
Vinterjacka  - Super fin helt ny aldrig använd jacka storlek S.
Vinterjacka
Vinterjacka  - 89 Vinterjacka  - 90 Vinterjacka  - 91

Vinterjacka

Storlek: XS
Kategori: Jackor
Färg: Brun

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Sjukt snygg fodrad skinnjacka i storlek XS. Originalpriset var 1,105kr, köpte den förra året men jag hade en liknande så denna kom inte till användning. Jackan är supervarm och funkar under hela vintern. (första bilden är lånad)

Cornelia
Cornelia
(27)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Mörkblå teddyjacka från Zara - Mysig mörkblå teddyjacka från Zara med dragkedja framtill och två fickor. Jackan har en avslappnad passform och är perfekt för kyliga dagar. Tillverkad i mjukt teddy-material som håller dig varm och bekväm.
Svart cardigan  från Moncler - Snygg svart cardigan jacka från Moncler med quiltad front och fyra fickor. Jackan har långa ärmar i stickad kvalitet och dragkedja framtill. Moncler-logga på ärmen och ribbade muddar. Perfekt för lager-på-lager och streetstyle.
Grön jeansjacka från Zara - Snygg grön jeansjacka från Zara med klassisk krage, stora fickor framtill och knäppning med silvriga knappar. Jackan har en loose passform och är perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
Fjällrävem Jacka - Säljer nu en helt ny dam fjällräven expedition down javket i storlek S (sitter som xs) mått finns i bilderna! Hör av er vid intresse!
colmar dunjacka svart  - super fin svart colmar dunjacka, super fint skick förutom att dragkedjorna blivit lite rostfärgade! står storlek 42 i men passar perfekt på mig som har xs/s💕 perfekt höst jacka!
Trenchcoat - Jättefin trenchcoat från H&M, knappt använd! Perfekt inför våren🌸🌸
Svart cardigan jacka från Moncler - Snygg svart cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor. Jackan har rund halsringning, dragkedja och Moncler-logga på ärmen. Materialmix med stickade ärmar och quiltad polyester framtill ger en modern look.
INTRESSEKOLL PÅ HELT SLUTSÅLD JACKA!!❤️🥰 - Vill se intresset för denna jätteeftettraktade HEELT slutsålda jackan från mango! Den är i Italien wool material så den är väldigt varm och skön och den är i nyskick!! Nypris är 1200kr men jag kommer sälja för 1000 då den är i toppskick! Inga defekter ändast använd 3 gånger🥰🥰🥰❤️ säljer då jag behöver pengar! I storlek M men passar även större/mindre!