Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Dunjacka - Snygg dunjacka ifrån VARG, sparsamt använd I storlek M passar M
Marmot dunjacka - Tålig dunjacka i bra skick! Smarta, rymliga fickor och justerbar luva. Funkar perfekt nu till vintern då den är tjock och varm❄️
Dunjacka  - Lättviktsdunjacka i barnstorlek i bra skick
Blå Peak Performance dunjacka S - Säljer en blå och svart dunjacka från Peak Performance med broderad logga på bröstet och huvan. Jackan har dragkedja, stora fickor och justerbar huva. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg streetstil.
Mörkblå dunjacka från Ralph Lauren - Säljer denna fina Ralph loren jacka i M. Den är i väldigt bra skick bara använd några gånger. Säljer då den är för stor för mig
Mörkblå dunjacka Polo Ralph Lauren - Snygg mörkblå dunjacka från Polo Ralph Lauren med klassisk röd logga på bröstet. Jackan har dragkedja framtill, hög krage och praktiska fickor. Perfekt för kalla dagar och riktigt stilren att bära till det mesta.
Mörkblå dunjacka från Parajumpers - Säljer en mörkblå dunjacka från Parajumpers med klassisk patch på ärmen och gul detalj vid halsen. Jackan har quiltad design, huva och dragkedja framtill samt praktiska fickor. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg till vardagslooken. 100% äkta. Skriv för frågor! Lite defekter på jackan och det är därför priset är lågt och det är enkelt att sy ihop!
Mörkblå dunjacka från Nike - Säljer en snygg mörkblå dunjacka från Nike med huva och dragkedja. Jackan har en klassisk pufferdesign och är perfekt för kyligare dagar. Den har en broderad Nike-logga på bröstet och är både stilren och funktionell.
dunjacka
dunjacka  - 89 dunjacka  - 90

dunjacka

Storlek: XS/S
Kategori: Jackor
Märke: Ralph Lauren

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

säljer min blåa polo ralph lauren jacka. den är väl använd men i väldigt fint skick 💕 hör av er om ni har några frågor.

lina
lina
(12)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grön jeansjacka från Zara  - Snygg grön jeansjacka från Zara, passar perfekt till alla outfits. Storlek S ❣️
Svart teddyjacka från Moncler - Snygg svart teddyjacka från Moncler med dragkedja framtill och diskret logga på ärmen. Jackan har en klassisk passform och är tillverkad i mjukt material med quiltade detaljer på bröstet och ärmarna. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Moncler cardigan  - Skick: 9.5/10
Marinblå overshirt Stone Island - Säljer en svart overshirt från Stone Island med klassisk patch på ärmen. Jackan har två bröstfickor, dragkedja framtill. Perfekt för lager-på-lager och streetwear-stil. Hör av dig vid frågor elr liknande!
Meotine Jacka - Jättefin jacka från Meotine, aldrig använd med prislapp kvar. Storlek XS/S, nypris 3500kr. Pris går att diskutera vid snabb affär. Kan mötas upp, med tanke på dyr vara (dock nära där jag bor). Överenskommelse sker innan köp! Säljer för 2800kr! Inte annonspriset
Patagonia  -  Sälja min killes jättesnygga populära väst för att han inte använder den mer och har växt ut den Det är i storlek medium, men passar också L och smal beroende på hur man vill att den ska sitta. Nypris är 1500
Trenchcoat - Jättefin trenchcoat från H&M, knappt använd! Perfekt inför våren🌸🌸
Ljusblå dunjacka från Fjällräven - Säljer min jätte mysiga fjällräven jacka som är som ny❤️❤️Man håller sig riktigt varm och fryser inte i det kalla vintervädret! postar samma dag eller dagen efter köpet. Skriv om frågor eller egna bilder ❤️(har lappar och kvitto)