Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ljusrosa dunjacka  - Säljer en superlätt och smidig ljusrosa dunjacka med rund halsringning och knäppning framtill.
Ljusrosa dunjacka - Stilren, ljusrosa dunjacka från Mountain Works
Ljusrosa dunjacka från Adidas - Säljer en snygg ljusrosa pufferjacka från Adidas i storlek 38. Jackan är dunfylld (80/20) och har en klassisk pufferlook med hög krage och dragkedja framtill. Perfekt för kalla dagar och riktigt skön att bära. Adidaslogga på insidan. I nyskick då den blev använd en gång bara.
Ljusrosa dunjacka från Odd Molly - Säljer en ljusrosa dunjacka från Odd Molly med dragkedja och hög krage. Jackan har långa ärmar och två fickor med dragkedjor. Perfekt för kyligare dagar och har en snygg, quiltad design.
Ljusrosa dunjacka från Moncler - Säljer en ljusrosa dunjacka från Moncler med quiltad design och rund krage. Jackan har snygga ribbade detaljer vid krage, dragkedja och fickor samt Moncler-logga på ärmen. Stängs med dragkedja framtill och har två fickor. Jackan är 10/10 skick och är knappt använd.
Ljusrosa dunjacka från Freequent M - Supersnygg ljusrosa dunjacka från Freequent med quiltad design och dragkedja framtill. Jackan är lätt, har en feminin passform och är fylld med 90% dun och 10% fjäder. Perfekt för dig som vill ha en stilren och mysig jacka till kyliga dagar.
Ljusrosa dunjacka från Vinson Polo Club - Säljer en ljusrosa dunjacka från Vinson Polo Club med avtagbar huva och fuskpäls. Jackan har dragkedja och knappar framtill samt två fickor med dragkedja. Perfekt för kyliga dagar! Nypris 600 kr.
Ljusrosa dunjacka från JOTT - Supersöt ljusrosa dunjacka från JOTT med quiltad design och rund halsringning. Jackan har dragkedja framtill, två fickor och ett broderat JOTT-märke på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en lätt och snygg jacka till kyliga dagar. Kan diskutera pris.
Ljusrosa dunjacka
Ljusrosa dunjacka - 89

Ljusrosa dunjacka

Storlek: 36
Kategori: Jackor
Märke: AMISU

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ljusrosa dunjacka i bra skick! Använd ett fåtal gånger

Maria Dehgani
Maria Dehgani
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grön jeansjacka från Zara  - Snygg grön jeansjacka från Zara, passar perfekt till alla outfits. Storlek S ❣️
Meotine Jacka - Jättefin jacka från Meotine, aldrig använd med prislapp kvar. Storlek XS/S, nypris 3500kr. Pris går att diskutera vid snabb affär. Kan mötas upp, med tanke på dyr vara (dock nära där jag bor). Överenskommelse sker innan köp! Säljer för 2800kr! Inte annonspriset
Svart teddyjacka från Moncler - Snygg svart teddyjacka från Moncler med dragkedja framtill och diskret logga på ärmen. Jackan har en klassisk passform och är tillverkad i mjukt material med quiltade detaljer på bröstet och ärmarna. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Ljusblå dunjacka från Fjällräven - Säljer min jätte mysiga fjällräven jacka som är som ny❤️❤️Man håller sig riktigt varm och fryser inte i det kalla vintervädret! postar samma dag eller dagen efter köpet. Skriv om frågor eller egna bilder ❤️(har lappar och kvitto)
Beige cropped trenchcoat med knappar - Snygg trenchoat från pull and bear
Patagonia  -  Sälja min killes jättesnygga populära väst för att han inte använder den mer och har växt ut den Det är i storlek medium, men passar också L och smal beroende på hur man vill att den ska sitta. Nypris är 1500
Beige teddyjacka med dragkedja - Super fin jacka från Zara🫶🏻
Moncler cardigan  - Skick: 9.5/10