Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Kort kappa - Hej, säljer denna super snygga kappan i storlek S. Ganska tjock och har typ ett dubbellager,den är i en chestnutig färg som passar så bra till hösten. Använd fåtal gånger så den är som ny.
Kort Kappa  - Brun kappa/jacka från Gina Tricot. Lite använd så i mycket fint skick!
Kort brun kappa - Strl M men skulle snarare säga att det är en S. I mycket fint skick!
Kort kappa - Kappa från Ginatricot, använd 2 gånger så alltså i nyskick! Slutsåld på hemsidan
Kort kappa - En jätte fin brun/beige kappa som är snygg till lite finare
Kort kappa - Fin höst/vår kappa som jag köpte förra året från Kappahl i en brun färg som inte finns kvar. Mycket bra skick förutom lite nopprig som är svårt att undvika
Kort kappa - Skit snygg kort kappa till utekväll!❤️‍🩹❤️‍🩹 Från HM i storlek S
Kappa kort
Kappa kort - 89

Kappa kort

Storlek: Xs
Kategori: Jackor
Färg: Brun

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefin jacka. Super populärt i höst med korta kappor! Den är lite nopprig men inget man tänker på! Det är bara att fråga om bild på det🫶🏻

Juliawinell
Juliawinell
(9)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
MoNcler cardigan dam - En moncler cardigan från TURKIET i strl xs eller s? minns inte alls men sitter bra på mig som bär vanligtvist strl xs. Inga defekter föruttom att det finns lite fluff som kommer ut från olika ställen i jackan men det är inte så synligt. Om ni är osäkra på något eller har en fråga snälla kom privat innan ni köper🙏🥰
Beige trenchcoat med bälte från Zara - Säljer en beige trenchcoat från Zara med bred krage, långa ärmar och knytbälte i midjan. Jackan har en loose passform och är tillverkad i bomullsmaterial. Perfekt för vår och höst när du vill ha en chill och snygg look. Passar både Xs och S
Grön croppad trenchcoat från H&M - Snygg grön croppad trenchcoat från H&M med dubbelknäppning och klassisk krage. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid mudden och axelklaffar. Perfekt för dig som vill ha en trendig och stilren look. Passar xs-s
Colmar rosa pufferjacka - Säljer en snygg pufferjacka från Colmar i ljusrosa. Jackan har passform i storlek XS/S för mig som är 159cm. Skick nästan helt ny. Pris kan diskuteras.
Quiltad beige jacka från ZARA - Säljer en quiltad beige jacka från ZARA i storlek S. Jackan har ett vågigt mönster, två stora fickor framtill och dragkedja. Den har en loose passform och är långärmad, perfekt för dig som gillar chill och stilren vibe.
Moncler cardigan  - Svart Moncler cardigan med stickade cashmere ärmar och fyra framfickor i stickat material. Jackan har quiltad framsida, rund hals och dragkedja. Moncler-logga på vänster ärm. Nfc finns på loggan!        Pris kan diskuteras!
Mörkbrun ullkappa med knappar - Säljer en stilren mörkbrun kappa i ull med rund halsringning och två stora knappar framtill. Jackan har en rak och loose passform, diskreta fickor och är helfodrad. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och clean stil.
Belt cape jacket - säljer denna jacka då jag glömt att skicka tillbaka den, den är kvar i orginalpåsen och har prislappar kvar 💓