Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Vit zip-up hoodie från 157
Vit zip-up hoodie från 157 - 0 Vit zip-up hoodie från 157 - 1 Vit zip-up hoodie från 157 - 2

Vit zip-up hoodie från 157

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Lager 157
Färg: Vit
Skick: Mycket bra skick

50 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Säljer en clean vit zip-up hoodie från lager 157 i storlek S. Två fickor (ganska små). Sällan använd. Bekväm i materialet.

Julia Casselstål
Julia Casselstål
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit zip-hoodie från Moncler - Vit hoodie från Moncler med dragkedja, huva och snörning. Klassisk logga på ärmen och snygga ränder i blått och rött på huvan. Perfekt för dig som gillar stilren look. Vid snabbköp kan priset sänkas.
söt zip up  - vit tunn jacka med blommönster på!!
 Lager 157 vit jacka  - Säljer en snygg vit jacka från lager 157 med huva och dragkedja framtill. Jackan har en lite glansig finish. Perfekt för kalla dagar och har en normal passform. Fickor med dragkedja på sidorna och elastiska muddar vid ärmslut.  Väldigt trendig och nästan slutsåld i alla storlekar !!🤍🤍( använd den bara en gång)🤍🤍🫶
Vit teddyjacka från 157 - Mysig vit teddyjacka från 157 med dragkedja framtill och hög krage. Jackan har två sidofickor och är gjord i ett fluffigt teddy-material som håller dig varm under kyliga dagar. Perfekt för dig som gillar en enkel men stilren look.
Vit teddyjacka från 157 - Mysig vit teddyjacka från 157 med dragkedja framtill och hög krage. Jackan har lång ärm och är tillverkad i ett fluffigt teddy-material som passar perfekt för kyligare dagar.
Vit teddyjacka från 157 - Mysig vit teddyjacka från 157 med dragkedja framtill och huva. Jackan har lång ärm och är tillverkad i ett fluffigt syntetmaterial som ger en avslappnad och trendig look.
Vit pufferjacka med huva från 157 - Säljer nu min jacka den lager 157 då jag inte ha rnågon användning för den. Den har blivit använd 1 gång. Den är i krämvit färg och väldigt skön att ha på sig. Den är i stl S. Pris kan diskuteras vid snabb affär.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Jaded London knitted bomber jacket  - Jättesnygg stickad jacka från Jaded London som är helt oanvänd🤍 Nypris: 2 246
Olivgrön vindjacka med snörning - Snygg olivgrön vindjacka med snörning i midjan och flera fickor framtill. Jackan har guldiga knappar och patchdetaljer på ena ärmen. Perfekt för dig som vill ha en cool och avslappnad stil.
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️
J.Lindberg field jacka - Säljer denna feta J.Lindberg jacka, perfekt nu inför vintern då den är varmare än vad den ser ut. Jag på bilden är 184cm och den sitter fint på mig så är du runt 180 är det något för dig. Hör av dig vid frågor och funderingar!
Sofie schnoor jacka  - Säljer denna supper snygga jacka  💖💖🩷🥰
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
RalphLauren Denim&Supply Fieldjacket - Tjena! Säljer denna riktigt feta RalphLauren Denim&Supply jackan, RL D&S finns inte kvar längre vilket gör att jackan är lite svårare att få tag i, Storlek M, hör av dig vid funderingar!🙌