Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Vintage moncler
Vintage moncler  - 89 Vintage moncler  - 90 Vintage moncler  - 91

Vintage moncler

Storlek: 1
Kategori: Jackor
Märke: Moncler
Färg: Lila

500 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Säljer min farmors gamla moncler! Storlek 1 som motsvarar Xs/s

Sally Fälth
Sally Fälth
(20)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vintage moncler jacka  - Svart vinterjacka från moncler. Min mammas gamla därför ingen scannkod, men den är äkta. Väldigt fint skick. Bud kan diskuteras.
Vintage moncler - Vintage moncler vinterjacka  Säljs billigt pågrund utav att jag inte vet vart den är köpt har ärft den därav inget kvitto heller
Vintage Svart jacka från Moncler - Säljer en svart quiltad jacka från Moncler med lång ärm och två fickor framtill. Jackan har en klassisk pufferstil med diskret Moncler-logga på ärmen och mjukt foder på insidan. Jackan är använd ett fåtal gånger, mycket bra skick🙂
Moncler dunjacka. Marinblå. Vintage! - Dunjacka från Moncler. Vintage!Dragkedja framtill och ribbade muddar i mörk marinblå och vitt. Innerficka. Fluffig och riktigt varm för kyliga dagar. Perfekt skick! Endast seriestrippen är liiite tvättsliten. Är förmodligen en herrjacka. Står classe 1 på etikett och en 4 på annat ställe. Skulle säga herr stl M. Dam stl 40. Killen på bilden är M, 175cm lång. Äldre modell så ej QR kod. Fler bilder kan skickas. Hämtas på Hägerstensåsen eller ök 💙 (se gärna alla mina andra annonser oxå).
Vintage moncler  - Säljer min snygga och unika vintage moncler. Det är för gammal för att ha en qr kod men den är i äkta dun. Den har inga hål eller missfärgningar. Jag är en typisk M och den är oversized på mig.
Vintage moncler väst - Köpt begagnad, storlek 3 i moncler vilket ska motsvara large men skulle säga att den är som en small/medium, jag på bilden brukar ha XS. Serie på franska på insidan. Enda defekten är att en av två knappar på ena fickan inte går att knäppa. DM för bilder
Vintage ovanlig Moncler äkta! - Sjukt snygg jacka från Moncler som är äkta! Jackan är i bra skick förutom vissa fläckar (se bilder) inte försökt få bort dom så det ksk går.
Moncler jacka  - Jättefin lila Moncler jacka i modellen bady💗Den är en gammal modell, därför ingen qr-kod utan en Certilogi kod som man kan skriva in på Monclers hemsida för att veta att den är äkta! Pris kan diskuteras🌸
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Jaded London knitted bomber jacket  - Jättesnygg stickad jacka från Jaded London som är helt oanvänd🤍 Nypris: 2 246
Moncler jacka - Vit monclerjacka med prislapp på, helt ny. Kan inte garantera autencitet. Qr kod finns dock.
Olivgrön vindjacka med snörning - Snygg olivgrön vindjacka med snörning i midjan och flera fickor framtill. Jackan har guldiga knappar och patchdetaljer på ena ärmen. Perfekt för dig som vill ha en cool och avslappnad stil.
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️
RalphLauren Denim&Supply Fieldjacket - Tjena! Säljer denna riktigt feta RalphLauren Denim&Supply jackan, RL D&S finns inte kvar längre vilket gör att jackan är lite svårare att få tag i, Storlek M, hör av dig vid funderingar!🙌
Olivgrön jeansjacka Zara  - Säljer en olivgrön jeansjacka från Zara, aldrig använd, jätte bra skick
 Missay poncho - Säljer en jättesnygg och stilren svart poncho i mycket bra skick, endast använd fåtals gånger! Ponchon är från Missay med hög krage, dekorativ guldfärgad knapp och knytband i midjan. One size, men skulle säga att den passar som S/XS, som referens är jag 155cm
Zara quiltad jacka - Från Zara😊