Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Moncler K2 Down Jacket - Nu säljer jag min Moncler jacka då den är för liten för mig. Den är superfin fast i använt skick. Priset är prutat och klart Men jag kan byta ut den mot en Moncler cardigain i storlek M/L. Kan hämtas upp i Skövde. Annars så fraktas det.
Moncler K2 Down Jacket  - Säljer nu denna Moncler k2 Down Jacket, jackan är köpt från garmsmarket år 2023 den 2 november. Den saknar luva och har en liten reva på armen som går att laga. Man kan få se orderbekräftelsen från garmsmarket för att se att varan är äkta.
Moncler K2 Down Jacka - Mörkgrön K2 down jacka från Moncler. Storlek 3/M
Moncler Acorus Down Jacket - En äkta snygg acorus jacka från Moncler. Inga defekter eller hål säljs pågrund av blivit för lite använd. Storlek 3 motsvarar M passar mig bra som är 183 väger 70. Som sagt självklart äkta, bild p tags finns :)
Moncler Chevalier Down Jacket - Riktigt fräsch & sällsynt chevalier jacka (Stl 3)! Med Monclers Down kvalitét håller jackan dig varm i kylan samtidigt som den släpper ut värme när du går in igen ;) Då den ej säljs längre blir den allt svårare att få tag på i ett skick som detta därav så önskar jag att ni ej kommer med skambud! Tveka ej på att höra av er vid eventuella frågor & funderingar!
Moncler k2  - Cond:9
Moncler Down Jacket - Grön Moncler Down Jacket. Storlek: 2, sitter som en M. Skick: 7/10
Moncler Down Jacket - Jacka
Moncler K2 Down Jacket
Moncler K2 Down Jacket  - 89 Moncler K2 Down Jacket  - 90

Moncler K2 Down Jacket

Storlek: 3 M/L
Kategori: Jackor
Märke: Moncler

3100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Skit fet moncler jacka, bra cond 7/10. Priset är inte hugget i sten, kan tänka mig gå ner lite för en snabb och smidig affär! Hör gärna av er vid intresse eller frågetecken😁

Philip
Philip
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Svart cardigan  från Moncler - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och två fickor. Jackan har långa ärmar i stickad kvalitet och klassisk Moncler-logga på ena ärmen. Dragkedja framtill och ribbade muddar för en clean look. Perfekt för dig som vill ha något stilrent och bekvämt.
Svarta bootcut jeans med nitar - Säljer ett par svarta jeans med bootcut-snitt och coola silverfärgade nitar på fickorna både fram och bak. Jeansen har låg midja och är gjorda i ett klassiskt jeansmaterial. Perfekt för dig som gillar detaljer och vill sticka ut lite extra. Lagt nitarna själv och sprättat upp nertill.
Mörkgrön pälsjacka från Meotine XS/S - Snygg mörkgrön jacka från Meotine med stor fluffig päls på kragen. Jackan har en croppad passform, knappar framtill och två fickor med lock. Materialet är ullblandning och pälsdetaljen ger en lyxig vibe. Använd ett fåtal gånger och inga defekter
Grå vindjacka från Moncler med huva - Snygg grå vindjacka från Moncler med huva och stora vita logotypdetaljer framtill. Jackan har tre dragkedjeförsedda fickor, justerbar nederkant och Moncler-märke på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Tveka inte på att DM'a för frågor. Pris ej hugget i sten
Grå/brun teddyjacka - Såå varm o mysig!! Nästintill oanvänd 💗 Nypris: 449kr
Rutig kappa - Så fin med trekvartsärm!!🫶🏻🤍
 pälsjacka från Gina Tricot - Säljer nu min jacka från Gina tricot 14+ som är helt slutsåld!
Under armour jacka - Vindjacka i toppskick, Använd 3 ggr så condition på den här är 10/10