Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Tunn jacka - Jättefin tunn vindjacka i denna härliga röda färg Storlek: L
Tunn jacka Lindbergh White - Snygg grå jacka från Lindbergh White. Perfekt för dig som gillar stilren look. Aldrig använd! Nyskick men har ingen lapp kvar! Pris kan diskuteras!
Tunnare Jacka  - Tunnare jacka från East west, as skön och stilren. Storlek L men sitter som L/M
Tunn jacka  - En ljusgrön tunn jacka, säljer pga att det är för stor för mig. Använd en gång!!
FSBN Tunn Jacka - Säljer min FSBN Vindjacka då jag aldrig använt den och bara tar plats i min garderob. Den är I storlek M och har till och med prislapp på. På prislappen står det att den kostade 299:- men jag är villig att släppa iväg den för 249:- vid snabb affär.
Tunn jacka - Bra skick
Tunn jacka - Fint skick.
Holloway jacka tunn
Holloway jacka tunn - 89 Holloway jacka tunn - 90 Holloway jacka tunn - 91

Holloway jacka tunn

Storlek: L
Kategori: Jackor

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Tunn sommar/vår/höst jacka Använd bara fåtal gånger, köpte secondhand för ca 450kr Dragkedjan är dessvärre lite sönder och är svår att stänga men det går, annars finns två knappar man kan stänga den med. Kom privat för mer info🫶🏼

Molly
Molly
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Herno Jacka, svart/marinblå - Säljer min herno jacka i strl 2 (motsvarar s) är 167 för referens, jackan är svart men upplevs åt de marinblåa hållet. Sparsamt använd, fint skick bortsett från jackans krok som dessvärre lossnat på ena sidan ( går att sy fast)❤️köpt för 5300, kan mötas upp i Stockholm ❤️🥰🥰
Vit teddyjacka med svarta detaljer - Mysig vit teddyjacka med svarta knappar och kontrasterande svarta kanter. perfekt för att hålla värmen under höst och vinter. Enkel att styla till både jeans och kjol.
Jacka zara  - Vårjacka quiltad från zara. Med dragkedja. Banden längst ner kan man dra i för att jackan ska sitta tajtare nedtill🩷
Svart cape kappa - Stilren svart cape-kappa med vida ärmar och knytskärp i midjan. Hög krage med knappstängning framtill. Perfekt för dig som vill ha en trendig och elegant look. Väldigt skön och passar alla outfits.
Svart pufferjacka från Moncler - Snygg svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och ärmar i mjuk bomull. Jackan har dragkedja framtill, ribbade muddar och en klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och bekväm jacka till vardags.
Moncler Cardigan olivgrön - Säljer en sjukt fet moncler cardigan som passar perfekt under lite skyligare tider. Den är i extremt bra skick, iprincip ny. Skriv vid minsta fråga! 175 cm lång på bilden.  Jag skulle säga att den passar någon som är 165-176