Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Armani jacka - Emporio Armani jacka. Storlek 54(L). Helt ny, aldrig använd. Äkta. Nypris 5999kr
Armani jacka  - En svart Armani jacka storlek S skick 10/10 aldrig använt perfekt jacka för vinter, Warm och skön. Ny pris 1000.   Pris kan diskuteras
Armani jacka - Hej säljer min Armani jacka som är i fint skick den är storlek xl men passar även L och den går att använda med och utan luva för luvan går att gömmas i kragen och hör gärna av er vid funderingar
Svart jacka-Armani Exchange - Svart vinterjacka från märket Armani Exchange i nyskick. Storlek M. Nypris 2000
Armani jacka - EA7 dunjacka i okej skick. Tre små hål annars bra skick. Storlek S. Skriv görna om du har några frågor!
Armani jacka - Använda i ett par år men inte så ofta. 8/10 skick. Hittar inga fel på den. Ganska liten i storleken. Den passade nästan mig som är 178, den var bara lite lång så någon som är 185+ kommer den lätt passa.
Armani Dunn Jacka Svart - Skicka-7/10 Ordinarie Pris-1700kr
Armani jacka  - Snygg jacka i bra skick,storlek 2xl men passar S
Svart Armani jacka
Svart Armani jacka - 89 Svart Armani jacka - 90 Svart Armani jacka - 91 Svart Armani jacka - 92

Svart Armani jacka

Storlek: L
Kategori: Jackor
Märke: Armani
Färg: Svart

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En väldigt fin armani jacka i storlek L

Lund.resell
Lund.resell
(2)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Grön jeansjacka från Zara  - Snygg grön jeansjacka från Zara, passar perfekt till alla outfits. Storlek S ❣️
Svart teddyjacka från Moncler - Snygg svart teddyjacka från Moncler med dragkedja framtill och diskret logga på ärmen. Jackan har en klassisk passform och är tillverkad i mjukt material med quiltade detaljer på bröstet och ärmarna. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Meotine Jacka - Jättefin jacka från Meotine, aldrig använd med prislapp kvar. Storlek XS/S, nypris 3500kr. Pris går att diskutera vid snabb affär. Kan mötas upp, med tanke på dyr vara (dock nära där jag bor). Överenskommelse sker innan köp! Säljer för 2800kr! Inte annonspriset
Marinblå overshirt Stone Island - Säljer en svart overshirt från Stone Island med klassisk patch på ärmen. Jackan har två bröstfickor, dragkedja framtill. Perfekt för lager-på-lager och streetwear-stil. Hör av dig vid frågor elr liknande!
Patagonia  -  Sälja min killes jättesnygga populära väst för att han inte använder den mer och har växt ut den Det är i storlek medium, men passar också L och smal beroende på hur man vill att den ska sitta. Nypris är 1500
Ljusblå dunjacka från Fjällräven - Säljer min jätte mysiga fjällräven jacka som är som ny❤️❤️Man håller sig riktigt varm och fryser inte i det kalla vintervädret! postar samma dag eller dagen efter köpet. Skriv om frågor eller egna bilder ❤️(har lappar och kvitto)
Moncler cardigan  - Skick: 9.5/10
Beige teddyjacka från Patagonia - Mysig beige teddyjacka från Patagonia med marinblå detaljer och dragkedjor. Jackan har hög krage, tre fickor med dragkedja och röd zip-puller. Perfekt för kalla dagar och ger en avslappnad, trendig look.