Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Demin jacka/ jeansjacka
Demin jacka/ jeansjacka  - 89 Demin jacka/ jeansjacka  - 90 Demin jacka/ jeansjacka  - 91

Demin jacka/ jeansjacka

Storlek: S
Kategori: Jackor

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Denna jacka har använts 1 gång. Men ser ut som ny. Den är ganska tunn så det passar bra till vår/somamr, den har också puffiga armar som får den att se mindre basic ut. Ordinariepris 359 men säljer den för billigare. Säljer denna för att jag aldrig använder den.

Dijana Agic
Dijana Agic
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Jeans jacka - Fin jeans jacka utan några skador och använd bara ett fåtal gånger 🤗
Jeans jacka  - Jeans jackor lila, benvita från Ginatricot och gråsvarta från mango 150 kr styck
Jeans jacka - Denim jacka i strl S, men passar mer XS. Aldrig använd, prislapparna kvar på. Tryck gärna på ”köp”.
Jeans jacka  - Svart jeans jacka i väldigt fint skick, använd enstaka gång🩷
jeans jacka - svart jeans jacka❤️❤️❤️
Jeans jacka  - Jättefin jeans jacka som aldrig kommer till användning
Jeans jacka  - Knappt använd
Jeans jacka  - Helt vanlig mörkgrå jeans jacka från NAKD
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Mörkblå overshirt  - säljer en riktigt schysst overshirt från dressmann. perfekt för lager-på-lager och en clean look. modellen är 178cm
Svart kappa med bälte och fickor - Lång Kappa från Vero Moda. Har 2 fickor med ett bälte som går att knyta i midjan. Ordinarie pris 700 kr säljer för 650, pris kan diskuteras då jag använt kappan några gånger , säljer för att jag hittat en annan i min storlek och stil🩷ingen retur🩷
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M men passar S. Hör av dig vid frågor.
Moncler Cardigan  - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad front, två fickor med knappar och dragkedja. Ärmar och rygg i stickad bomull, klassisk Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.