Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Svart kavaj
Svart kavaj  - 89 Svart kavaj  - 90 Svart kavaj  - 91

Svart kavaj

Storlek: 170
Kategori: Jackor
Märke: H&M
Färg: Svart

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart kavaj från hm. Vanligt kavaj i bra skick. Köpt på tjej avdelningen på hm.

Jonna Lindblom
Jonna Lindblom
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart kavaj - Säljer denna superfina figursydda kavaj från H&M🫶🏻Den är endast använd ett fåtal gånger och är i bra skick. Köpt för 350, säljer för 100, pris kan dock disskuteras🩷
Svart Kavaj - sparsamt använd, tvättar bort hundhåren innan den säljes.
Svart kavaj - Svart, formsydd kavaj från H&M i croppad modell med klassisk krage och knapp framtill. Snygga detaljer med tre knappar vid ärmslutet och diskreta fickor. Materialet är mjukt och har en lätt glansig insida. Perfekt för dig som gillar stilrena och moderna plagg.
Svart kavaj  - Snygg stilren svart kavaj från H&M storlek 38
Svart kavaj - Knappt använd  Fejkskinn på ärmarna
Svart kavaj - Den perfekta kavajen från HM! Säljer då jag har flera svarta redan!🙌🏻Den är i strl 38 och skulle säga att den är lite oversized men ändå nice passform!
Svart kavaj - Säljer pga den aldrig kommer till användning. Väldigt bra Skick.
Svart Kappa/Kavaj - super fint skick för utom att den behövs tvättas (den har legat i en flyttlåda i flera månader & har 2st hundar).
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Jaded London knitted bomber jacket  - Jättesnygg stickad jacka från Jaded London som är helt oanvänd🤍 Nypris: 2 246
Snygg jeansjacka  - Säljer denna jättesnygga jeansjackan då den inte kommer till användning, jättesnygg vår/sommar jacka 🥰 jackan är nästan aldrig använd och har inga defekter ☀️
Sofie schnoor jacka  - Säljer denna supper snygga jacka  💖💖🩷🥰
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
Svart Moncler pufferjacka med huva - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har stickade svarta ärmar och klassisk Moncler-logga på armen. Materialet är en mix av dun och polyester, vilket gör den både varm och snygg. Perfekt för dig som vill ha en stilren jacka med exklusiv känsla. Pris kan diskuteras vid snabbaffär.
Marinblå vindjacka från Moncler - Snygg marinblå vindjacka från Moncler med huva och vit-röd rand på huvan. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med knappar och Moncler-logga på ärmen. Tillverkad i lätt polyester, perfekt för blåsiga dagar.
J.Lindberg field jacka - Säljer denna feta J.Lindberg jacka, perfekt nu inför vintern då den är varmare än vad den ser ut. Jag på bilden är 184cm och den sitter fint på mig så är du runt 180 är det något för dig. Hör av dig vid frågor och funderingar!