Alla kategorier > Jackor
Svart kappa
Svart kappa - 89 Svart kappa - 90

Svart kappa

Storlek: 36
Kategori: Jackor
Färg: Svart

149 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

(Första bilden är lånad, ser ut likadan i verkligheten) Köpt förra året, används X antal gånger. -Bra skick inga ändringar - köpt för 489kr, säljer för 149kr

Linnea_brandvold
Linnea_brandvold
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart kappa S - Mjuk svart kappa med knappar
Svart kappa - Säljer denna superfina kappa då jag har flera liknande. Den är i bra skick, storlek 158 men passar mig som är en xs. Perfekt nu till våren!
Svart kappa - En jättesnygg svart kappa från mango som är lite längre. Prefekt nu till hösten när de är lite kyligare ute. Så snygg och i jättebra skick, perfekt till alla tillfällen!
Svart kapp - Säljer denna super snygga kappan från other stories!! Den är i ull och nypris är 1800kr💞 i superfint skick!
Svart kappa - Säljer en svart kappa från Dcate i storlek 36. Jackan har dubbelknäppning och snygga detaljer vid ärmsluten. Jackan är väldigt varm så passar både höst och vintern!💗
Svart kappa - Säljer en svart kappa med dubbelknäppning och bred krage. Jackan har stora knappar framtill och på ärmsluten. Den är perfekt till hösten! Design by si
Svart kappa - Svart kappa från Kappahl, säljs inte längre🤍 Bra skick och köpt för 900
Svart kappa - Fin kappa som är perfekt till hösten!!
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Fjällräven jacka - Säljer nu en down lite cropped expedition dam jacka i nyskick! Storlek M men sitter som S! Hör av er vid frågor eller intresse!🫶🤗
Ljusblå jeansjacka från Zara - Säljer en ljusblå jeansjacka från Zara med oversized passform. Jackan har stora fickor framtill, klassisk krage och knappar längs hela framsidan. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt för en chill look.
Hermo liknande jacka  - Säljer en ljusgrå pufferjacka med horisontella sömmar och tryckknappar framtill. Jackan har en hög krage och trekvartsärmar, perfekt för dig som vill ha en lätt och stilren jacka till vardags. Materialet är syntet och ger en glansig finish.
Brun trenchcoat från NA-KD - Snygg brun trenchcoat från NA-KD med klassisk dubbelknäppning, långa ärmar och bälte i midjan. Storlek 36
Svart dunjacka från Moncler - Snygg svart dunjacka från Moncler med quiltad front och Moncler-logga på ärmen. Jackan har dragkedja framtill och en klassisk, stilren look som passar perfekt till höst och vinter. Lätt att matcha och riktigt trendig.
Herno Jacka, svart/marinblå - Säljer min herno jacka i strl 2 (motsvarar s) är 167 för referens, jackan är svart men upplevs åt de marinblåa hållet. Sparsamt använd, fint skick bortsett från jackans krok som dessvärre lossnat på ena sidan ( går att sy fast)❤️köpt för 5300, kan mötas upp i Stockholm ❤️🥰🥰