Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Trekvart ärmad kappa  - Snygg mörkblå kappa
Kappa med trekvarts ärm  - Skön kappa/kavaj med kortare ärmar och längre modell. Väldigt snygg att ha både inne som ute.
Trekvarts kappa från GIESSWEIN STL XS - Säljer denna super snygga kappan i mycket bra skick!! Inte använt den på länge och därför säljer jag (: Är du intresserad av trekvarts kappor? Kolla in min profil<3
Blå kappa - Fin blå kappa från Gina young i strl 146/152. Nypris är 400kr. Den är använd fåtal gånger och pris kan såklart disskuteras.
Blå kappa - En blå fin kappa från lager 157, väldligt bra i skick inga konstigheter med den.
Blå kappa - En blå kappa ifrån design by si i storlek S, mycket bra skick
Blå kappa - Säljer min marinblåa kappa ifrån Design by si då den inte kommer till användning. Det finns inga fel på den, skriv om ni vill ha fler bilder. Nypris 681kr
Blå kappa med trekvarts ärmar
Blå kappa med trekvarts ärmar - 89 Blå kappa med trekvarts ärmar - 90 Blå kappa med trekvarts ärmar - 91

Blå kappa med trekvarts ärmar

Storlek: Onesize
Kategori: Jackor
Färg: Marinblå

130 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna helt oanvända jackan med trekvartsärmar, aldrig använd köpt för ett år sedan. Säljer för att den är lite för lång för mig, är 157. Köpt för 400kr cirka. Onesize.

petronella.j
petronella.j
(13)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Meotine Jacka - Jättefin jacka från Meotine, aldrig använd med prislapp kvar. Storlek XS/S, nypris 3500kr. Pris går att diskutera vid snabb affär. Kan mötas upp, med tanke på dyr vara (dock nära där jag bor). Överenskommelse sker innan köp! Säljer för 2800kr! Inte annonspriset
Svart teddyjacka från Moncler - Snygg svart teddyjacka från Moncler med dragkedja framtill och diskret logga på ärmen. Jackan har en klassisk passform och är tillverkad i mjukt material med quiltade detaljer på bröstet och ärmarna. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Ljusblå dunjacka från Fjällräven - Säljer min jätte mysiga fjällräven jacka som är som ny❤️❤️Man håller sig riktigt varm och fryser inte i det kalla vintervädret! postar samma dag eller dagen efter köpet. Skriv om frågor eller egna bilder ❤️(har lappar och kvitto)
Beige cropped trenchcoat med knappar - Snygg trenchoat från pull and bear
Grön jeansjacka från Zara  - Snygg grön jeansjacka från Zara, passar perfekt till alla outfits. Storlek S ❣️
Patagonia  -  Sälja min killes jättesnygga populära väst för att han inte använder den mer och har växt ut den Det är i storlek medium, men passar också L och smal beroende på hur man vill att den ska sitta. Nypris är 1500
Beige teddyjacka med dragkedja - Super fin jacka från Zara🫶🏻