Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Beige omlott kappa med bälte
Beige omlott kappa med bälte - 0

Beige omlott kappa med bälte

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: VERO MODA
Färg: Beige
Skick: Mycket bra skick

299 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Säljer en beige kappa med bred krage och omlott-design. Jackan har ett matchande bälte i midjan och två sidofickor. Materialet känns mjukt och har en ull-liknande look. Perfekt för dig som gillar stilrena och chill plagg.

Meja Lundin
Meja Lundin
(1)
Senast aktiv: På semester
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Beige omlott kappa med bälte - Snygg beige kappa i omlottmodell med bred krage. Intressekoll så pris går att diskutera och fråga gärna om mer bilder💞💞
Beige omlott kappa med bälte - Jättefin ljusbeige kappa från vero moda. Den är i strlk m men passar mig som oftast bär xs/s. Den har blivit lite nopprig så om det önskas kan jag skicka bild på det.
Beige omlott kappa med bälte - Säljer en stilren beige kappa med bred krage och omlott-design. Jackan har ett matchande bälte i midjan som kan knytas för extra snygg siluett. Materialet känns mjukt och har en ull-liknande look. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och clean stil.
Beige omlott kappa med bälte - Säljer denna supersnygga kappa då den inte passar så bra längre. Den är lite mindre i storleken men går att justera med bandet runt om. Super skön nu till hösten! Jackan är använd ett fåtal gånger 🤍 hör av er för frågor eller fler bilder!
Beige kappa med bälte  - Beige kappa från Vero Moda med bälte i midjan.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Grå  bomberjacka från HM - Säljer en sååå snygg grå bomberjacka från HM som är helt slutsåld💞 Jackan är i Storlek S! Pris går att diskutera i en snabb affär! Hör gärna av dig vid funderingar!
SÖKER!💕 Beige och marinblå jacka från Zara - Söker denna trench coattt🫶🏻💕 pris kan diskuteras🫂🫶🏻
Quiltad jacka  - Stilren quiltad jacka i en snygg khakigrön/olivgrön nyans. Lätt men varm, perfekt som övergångsjacka vår/höst eller svala sommarkvällar. Rak, avslappnad passform som funkar lika bra till vardag som till en mer uppklädd look. Detaljer: Quiltat mönster Knäppning med både dragkedja & knappar Mjuk och bekväm Tidlös färg som är lätt att matcha Snygg både öppen och stängd Säljer pga kommer inte till användvänding, endast använd 1 gång
Svart quiltad pufferjacka från Zara - Säljer en svart quiltad pufferjacka från Zara med dragkedja framtill, två stora fickor och snörning i nederkant. Jackan har en loose passform och hög krage, perfekt för kyliga dagar. Enkel och stilren design som funkar till det mesta.
Mörkgrön jacka med nitar - Snygg militärgrön jacka/ overshirt med silverfärgade nitar på axlar och ärmar. Jackan har två bröstfickor med lock, klassisk krage och knappar framtill. As snygg till våren💞
Vit cardigan jacka från Moncler - Snygg vit cardigan jacka från Moncler med quiltad framsida och två fickor med dragkedja. Jackan är långärmad, har rund halsringning och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för lager-på-lager och stilrena outfits.
Beige croppad trenchcoat - Stilren beige croppad trenchcoat med dubbelknäppning och klassisk krage. Jackan har långa ärmar med spänndetaljer vid handlederna och axelklaffar. Perfekt för dig som vill ha en modern twist på en klassiker.