Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Jacka
Jacka  - 89 Jacka  - 90 Jacka  - 91

Jacka

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Zara

90 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Cool, svart jacka från zara. Inte tjock i materialet så lätt att kombinera med andra plagg. Använd varsamt.

Emma Karlsson
Emma Karlsson
(7)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart jeans jacka S - Säljer min svarta jeans jacka från Zara Storlek S
Jacka  - En skjortjacka från zara i strl s i superfint skick
Jacka - Så najs jacka från zara perfekt nu t hösten eller vår💞
Zara jacka  - Säljer den här jackan då jag beställt den i fel storlek och inte lyckats returnera den. Den är helt oanvänd
Jacka - Superfin varm jacka från Zara! Endast använd fåtal gånger, storlek XS. Nypris 600kr
Jacka - Sjuktsnygg jacka från Zara! Säljer eftersom den inte kommer till användning.
Grisch Jacka - Grisch jacka för alla , passar jätte bra och är i helt fint och ny skick, kan diskutera pris👍
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Mörkgrön stickad cardigan från Weekday - Bra skick
Olivgrön mocka jacka  - Snygg olivgrön mocka jacka ifrån Zara. Skriv för frågor eller funderingar. 💞
Grön quiltad overshirt jacka - Säljer en ljusgrön quiltad overshirt/jacka från Zara. Jackan har oversized passform, stora fickor framtill och är tillverkad i ett mjukt, strukturerat material.
Svart vindjacka från Moncler med huva - Snygg svart vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har Moncler-logga på ärmen, två fickor med knappar och coola ränder på huvan. Perfekt för dig som vill ha en stilren och sportig look. Men ett litet hål i ryggen som nt man ser ifrån långt håll men annars jätte fin jacka
Superdry Fieldjacket - En extremt snygg fieldjacket i en trevlig grön comorway! Storlek M men passar S. Hör av dig vid frågor.
Custommade jacka -  Storlek s-m i jätte bra skick. Priset kan diskuteras
Moncler cardigan  - Fick den idag den är oanvänd helt ny.Snygg svart jacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har hög krage, två dragkedjefickor och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och exklusiv look.