Alla kategorier / Mode / Skor / Tofflor
Mörkgrå stickade tofflor med mönster
Mörkgrå stickade tofflor med mönster - 0 Mörkgrå stickade tofflor med mönster - 1 Mörkgrå stickade tofflor med mönster - 2 Mörkgrå stickade tofflor med mönster - 3 Mörkgrå stickade tofflor med mönster - 4

Mörkgrå stickade tofflor med mönster

Storlek: 38
Kategori: Tofflor
Märke: vet inte
Färg: Grå
Skick: Mycket bra skick

90 SEK

Frakt från 44 SEK
Beskrivning

Säljer ett par mysiga mörkgrå stickade tofflor med högt skaft och kabelstickat mönster. Tofflorna har mjuk insida och slitstark sula, perfekta för att hålla fötterna varma hemma. Klassisk design utan synligt märke. Osäker på strl men tror 38

Isabelle
Isabelle
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Lila linnetopp med spets från 157 - Säljer en lila linnetopp från The Black Label Collection, 157. Toppen har tunna axelband och en snygg spetskant längs ringningen. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en chill look. Säljer då den inte används
Vit v-ringad tröja från Vero Moda - Klassisk vit v-ringad tröja från Vero Moda. Tröjan har lång ärm, ribbade muddar och är i mjukt material som passar perfekt till lager-på-lager. Enkel och stilren design som funkar till allt. Säljer då den inte kommer till användning
Ljuslila stickad tröja - Supermjuk och oversized ljuslila stickad tröja med rund halsringning och långa ärmar. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en chill look. Tröjan har ribbade muddar och är enkel att matcha till olika outfits. Säljer då den inte kommer till användning
Vit volangtop från Gina Tricot - Säljer en vit linnetopp från Gina Tricot med smala axelband och flera lager volanger. Toppen har spetsdetaljer och en v-ringad hals. Perfekt för varma dagar och har en luftig känsla tack vare det tunna materialet. Kan även användas som kort klänning. (Säljer då den aldrig andvänds)
Svarta och vita leggings från Stronger - Snygga leggings från Stronger i storlek XS med svart och vit batikmönster och två vita ränder på ena benet. Hög midja och stretchigt material för skön passform. Säljer då den ej används längre
Mönstrade leggings från Stronger XS - Säljer ett par färgglada leggings från Stronger i storlek XS. De har ett coolt mönster med inslag av blått, grönt, vinrött och svart, samt zebrainspirerade detaljer. Säljer då den ej används.
Vit volangkjol med smock - Supersöt vit kortkjol med bred smock i midjan och dubbla volanger som ger en riktigt flowig och lekfull look. Kjolen är gjord i ett lätt och skönt tyg, perfekt för varma dagar. Den har fläckar som bara syns i vissa ljus o syns därefter inte på bilden. Den är köpt second hand och säljer vidare den då den ej används.
Vit kortkjol från Gina Tricot - Supersöt vit kortkjol från Gina Tricot med fluffig, strukturerad yta och lätt volang i nederkant. Kjolen har en mjuk insida och är enkel att styla med något annat plagg. Säljer då den ej kommer till användning. Den är flexibel så den passar xs, s och m.
Vit omlottklänning med volanger - Säljer en söt vit kortklänning med smock upptill och tunna axelband som kan knytas. Klänningen har volanger och ett omlottliknande fall i kjolen, vilket ger en luftig och somrig känsla. Materialet är mjukt och lätt, perfekt för varma dagar. Köptes second hand och säljer vidare den nu då den ej används längre
Svart långklänning från Ellos - Svart långklänning från Ellos med smock upptill och knytbara axelband. Klänningen har en luftig och böljande kjol med volangdetaljer, perfekt för varma dagar. Materialet känns mjukt och lätt, troligen bomull. Enkel och stilren design.
Liknande annonser
Visa alla