Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Handmade croptop
Handmade croptop - 89

Handmade croptop

Storlek: S
Kategori: Toppar

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Handgjord croppad top i stickning. FANTASTISK, men kag använder den aldrig!

Lilly Thea
Lilly Thea
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Croptop från H&M - En mörkgrå croptop med lila detaljer från H&M i storlek S
Svart ribbad crop top från H&M - En enkel svart crop top från H&M med tunna axelband och rak halsringning. Tillverkad i mjuk bomull som känns skön mot huden. Perfekt att matcha med jeans eller kjol för en clean och stilren look.
Crop top från h&m - Crop top från h&m, säljer den för att den inte är min still längre, perfekt för sommaren.
Croptop  - Jättesnygg att lagra med ett spetslinne under.
H&M croptop Global Racing - H&M croptop original pris global racing
Crop tops - Säljer alla crop tops för 60 kr eller enskilt för 20 kr. Använda ett fåtal gånger. Alla är i storlek S men passar även XS.
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Vit rutig korsett  - Fin korsett ifrån Zara i storlek S!
Vit spetsblus med volangdetaljer - Aldrig använt storlek S och är från Zara! Jätte fin till sommaren ❤️
Svart bandeau tubtopp med volang - Säljer en svart bandeau tubtopp med volangkant och resår i midjan. Toppen är axelbandslös och har en luftig, croppad passform som ger en trendig look. Perfekt att matcha med jeans eller kjol för en snygg outfit.
Ljusgrå långärmad topp med spets - Säljer en super fin ljusgrå topp från Intimissimi med v-ringning och spets framtill. Säljer då den inte kommit till användning. Mycket bra skick, endast använd en gång.
Blåvit blus med v-ringning - Snygg blåvit blus med v-ringning och smockad midja. Blusen har korta puffärmar och ett diskret mönster i blått på vit botten. Perfekt till jeans eller kjol för en fräsch look.
Korsett topp  - Svart snygg festtopp. Lite som en korsett. Jättesnygg och knappt använd ❤️❤️strl M men skulle säga den passar S bäst