Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart festtop  - Så fin topp från H&M ☺️
Festtop - Topp från Azaka använd bara en gång. Är i svart gör med små pärlor . Är i mycket bra skick och är i S/M storlek.
Svart fest top - Säljer en svart linnetopp från Cubus i storlek 34. Toppen har smala axelband och en snygg V-detalj i mesh framtill. Den är ärmlös och har en enkel, stilren look som passar perfekt till jeans eller kjol.
Festtop - Fin topp ifrån nakd. Använd en gång. Går att letts som man själv vill.
Fest top svart - Snygg tröja med coolt glänsande material✨🪩 från H&m som tyvärr inte kommer till användning. Stl: S  Pris kan såklart diskuteras!!😊
Festtop armani - Supersött linne från armani exchange! Köpt secondhand 💙
Festtop  - Fint skick, jätte fin festtop med knytning framifrån!
Jessica

Svart festtop

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke: Only

75 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart festtop från ONLY strl S

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Blårandig blus med puffärmar - Säljer en blårandig blus med puffiga kortärmar. Toppen har knappar framtill och snörning i ryggen för extra snygg passform. Tillverkad i mjuk bomull. Söt krage och figurnära siluett.
Ljusblå volangig blus med knyt - Supersöt ljusblå blus med volanger och v-ringning. Toppen har omlott-design framtill och knyt i nacken.
Beige offshoulder stickad topp - Säljer en beige stickad topp med offshoulder-design och korta ärmar från Nelly i storlek S.
Beige stickad topp med kort ärm - Så fin tröja, sparsamt använd💗
Vit satinlinnetopp med spets från M&S - Supersnygg vit linnetopp i satin från M&S med svarta spetsdetaljer längs urringningen och axelbanden. 💕passar som storlek s
Eftertraktad ribbad Zara topp - Säljer denna snygga Zara toppen som inte finns att köpa längre