Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Gråblå ribbad tröja
Gråblå ribbad tröja - 89 Gråblå ribbad tröja - 90

Gråblå ribbad tröja

Storlek: S
Kategori: Toppar

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fin tight gråblå tröja som inte kommer till användning. Sitter jätte bekvämt!

Hanna
Hanna
(1)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
 - jättefina momjeans som sitter högt i midjan och är lite kortare i benen. Storlek XS men är lite stor i storleken. Köpta för knappt ett år sedan. De är slut på hemsidan.
målningar - Intresse koll!💕 Undrar ifall någon vore intresserad av att köpa dessa/liknande målningar:) Kan skicka bild på fler målningar om det önskas!!
Blå flanellskjorta  - Så fin flanellskjorta som tyvärr blivit lite för liten för mig. Köpt på monki men finns inte längre kvar i butik. Snygg att ha till ett par svarta jeans!
ljusblåa Momjeans - Jättefina blå momjeans i storlek S I finte men använt skick
Svart stickad tröja - Fin stickad tröja, jätte bekväm. Kan skicka fler bilder
Flanellskjorta  - Flanellskjorta köpt på second hand i gbg. Passr mig med strl S
Manchesterbyxor  - Så coola manchesterbyxor köpt på en second hand i nederländerna
Brun Pufferväst - Säljer en brun pufferväst som är så gott som ny. Märket är Mckinley. Står Xl men är oversize på mig som är S så beror helt på hur man vill att den ska sitta😊
Låga jeans - Låga jeans som passar xs-s. Köpte secondhand o tyvärr blivit för små
Flanellskjorta  - Flanellskjorta köpt på beyond retro. Älskar färgkombinationen!
Liknande annonser
Visa alla