Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit spetsblus med blommönster - Säljer en superfin vit blus i spets med blommigt mönster och korta ärmar. Blusen är croppad och har ribbade kanter nedtill och vid ärmsluten. Perfekt för dig som gillar romantisk och söt stil.
Vit blus med blommönster - Säljer en vit blus med korta ärmar och ett unikt 3D-blommönster över hela tyget. Blusen har en något croppad passform. Är oanvänd endast provad
Vit spetsblus med blommönster - Superfin vit blus i spets med blommigt mönster och korta ärmar. Blusen är något croppad och har en rund halsringning. Perfekt att styla med både jeans och kjol för en trendig look.
Omlottopp - Jättesöt vintage omlottopp. Sparsamt använd.
Vit omlottopp  - Jätte fin vit blus från Gina i storlek s.❤️
Vit omlottopp - Säljer en vit omlottopp med lång ärm och croppad passform. Toppen har en snygg v-ringning och sitter tight över kroppen. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Vit omlottopp - Säljer en stilren vit omlottopp med korta ärmar. Toppen är croppad och har en v-ringad design som ger en elegant touch. Perfekt för en avslappnad men chic look.
Vit omlottopp med rött blommönster från Saloos
Vit omlottopp med rött blommönster från Saloos - 0

Vit omlottopp med rött blommönster från Saloos

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke: Saloos
Färg: Flerfärgad
Skick: Bra skick

39 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Supersnygg vit babydoll/omlottopp top från Saloos med röda blommor och svarta grafiska detaljer. V-ringad och kortärmad, perfekt för vår och sommar. Tunn och skön, passar till både jeans och kjol. Sjukt gullig men inte riktigt min stil! Skulle passa dig som gillar y2k stilen :)

Elsa
Elsa
(6)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart t-shirt från Hollister - Svart t-shirt från Hollister med stort vitt tryck på framsidan där det står 'Hollister Los Angeles California'. T-shirten har rund hals och är kortärmad. Perfekt för en varm sommar dag!
Mönstrad off shoulder t-shirt från Urban Outfitters - Snygg ljusblå off shoulder cropped t-shirt med  marin blåa ärmar och coola motiv. Tröjan e helt ny utan lapp. Jag skulle säga att tröjan passar storlek M men sitter även helt okej på storlek S.
Blommig bikiniöverdel med knyt - Säljer en blommig bikiniöverdel med knyt i sidorna. Färgerna går i rosa, gul, grön och vit med ett romantiskt blommönster. Perfekt för sommardagar på stranden!
Animal blommig kortkjol med snörning - KOLLA MIN ANDRA ANNONS FÖR EN BRA DEAL SOM INKLUDERAR DENNA KJOL!! Superfin kortkjol från Animal med stora blommiga mönster i rosa och rött på vit botten. Kjolen har snörning i midjan och en bakficka. Ger 2000s vibes. Jätte gullig.
Vit kortkjol från Tiger King - KOLLA MIN ANDRA ANNONS FÖR EN BRA DEAL SOM INKLUDERAR DENNA KJOL!! Vit kortkjol från Tiger King med stora fickor på sidorna och snygga knappdetaljer både fram och bak. Kjolen har bälteshällor och är gjord i bomull, perfekt för en somrig y2k look.
Två korta kjolar, blommig & vit - Den rosa kjolen är från Animal, och den vita är från Tiger king. Det finns enskilda annonser i fall man bara skulle vilja köpa en av kjolarna. Men det är bra deal. Den rosa kjolen har ett fint blommigt mönster för en perfekt y2k sommar look, den vita kjolen ger en grunge vibbar och sommar feeling. Den Rosa kostar 35kr enskilt och den Vita 55r men om du köper båda så får du dem för 70 kr.
Blommig kortklänning med volang - Supersöt kortklänning i ljusbeige med blommigt mönster i blått, lila och rosa. Klänningen har volangdetaljer framtill, v-ringning och ett knytband i midjan. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe.
lågmidjade Ljusblå jeansshorts med rosa detaljer - Jätte gulliga y2k ljusblå jeansshorts, med låg midja och rosa detaljer som fickorna som sticker ut och det rosa midjebandet. Med en distressed ficka. Säljer pga att de var för små för mig så kommer tyvärr inte skicka bilder med shortsen på💕 Kunde inte tyda märket men de är väldigt sommriga och gulliga.
Rosa jeansshorts med fickor - Säljer ett par rosa jeansshorts med låg midja och coola fickdetaljer både fram och bak. Shortsen har bälteshällor, knappar och dragkedja framtill samt dekorativa sömmar. Perfekta för varma dagar och har en snygg, tight passform.
Liknande annonser
Visa alla