Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
2000s linne.
2000s linne. - 89 2000s linne. - 90 2000s linne. - 91

2000s linne.

Storlek: S-M
Kategori: Toppar
Färg: Svart

45 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ett jättefin svart linne med hemgjorda bokstäver där det står 2000s i zebramönster. Ursnygg att matcha till allt möjligt 🥳det står att en är M men skulle själv uppskatta till en S.

EllaM👠
EllaM👠
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
2000s randigt linne - Från tidiga 2000-talet så det är ett långt linne, i rätt så nytt skick det ända är väll att den är lite skrynklig men det kan lätt fixas! Så sjuuukt snygg men tyvärr inte min smak! !!Katter finns i hemmet!!
2000s linne - jättegulligt linne som jag köpte på loppis för ett tag sedan🥰i bra skick
H&M 2000s topp - Säljer denna topp för att jag knappt har använt den, den sitter tight och e lite croppad typ baby tee💕💕 Skriv för bild på💓 ‼️Köparen står för frakt‼️
Vintage tröja från 2000s - Whatever you do står det på tröja. Storlek S men skulle säga den är mer av en xs! Lite stickigt material men bekväm.
Chicana, 2000s oversize tröja - Svart skjorta från Billabong med vita tunna ränder och stora tryck i vitt framtill och baktill. Skjortan har knäppning hela vägen och klassisk krage. Snygg streetstil med grafiska detaljer och logga. Perfekt till dig som älskar stlarna y2k och Chicana
Svart crop kofta 2000s stil - Säljer en svart croppad bolerotopp från Easy Collection. Toppen har långa ärmar, v-ringning och knyt framtill. Perfekt att slänga över ett linne eller klänning för en snygg lager-på-lager-look. Enkel och stilren design som funkar till många outfits.
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Gul topp med knytband från Zara - Supersöt ljusgul topp från Zara med breda axelband som knyts till rosetter. Toppen har en rak, croppad passform och är tillverkad i ett mjukt, stretchigt material som känns bekvämt mot huden. Perfekt för att addera färg till din outfit!
Blå jeanskorsett med knappar - Säljer en blå korsettopp i denim med framknäppning, dekorativa bröstfickor och råa, fransiga kanter nertill. Toppen har markerade sömmar och en croppad passform som ger en edgy och trendig look. Perfekt för dig som gillar statement-plagg.
Zara mjuk topp med knut - Säljer då den inte kommer till användning. Första bilden är lånad!
Svart prickig linnetopp med spets - Linne från brandy. OBS!!! Har två knappar inte 4 som på bilden. Har även liten fläck men syns inte
Ljusblå långärmad topp Intimissimi - Superskön ljusblå långärmad topp från Intimissimi i en tunn och mjuk mix med kashmir. Enkel och stilren design med rund halsringning, perfekt att styla till jeans eller kjol.
vintage bebe babydoll spetslinne  - söt 🩷på lappen står M, passar 36/38
Rosa Y2K topp med pärlor & broderi – Ibiza stil  - Superfin rosa Y2K-topp med blombroderier och små pärldetaljer ✨ Sitter jättefint på med figurnära passform och tunna band.  Ger riktig Ibiza / beach club / sommarkväll-känsla 🌴 Perfekt till semester, festival, utekväll eller middagar i solnedgången. Så snygg med linnebyxor, lågmidjade jeans eller en söt kjol.  • Skick: mycket bra • Storlek: XS–S • Färg: rosa • Stil: Y2K / Ibiza / coquette  #y2k #ibizastil #sommartopp #rosatopp #utekväll #festivaloutfit #beachclub #trendigt #2000tal #pärldetaljer