Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Svart linnetopp med mönster från Divided
Svart linnetopp med mönster från Divided - 0 Svart linnetopp med mönster från Divided - 1 Svart linnetopp med mönster från Divided - 2 Svart linnetopp med mönster från Divided - 3 Svart linnetopp med mönster från Divided - 4

Svart linnetopp med mönster från Divided

Storlek: 38
Kategori: Toppar
Märke: Divided
Färg: Svart
Skick: Bra skick

50 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Svart linnetopp från Divided med coolt vitt grafiskt mönster framtill och knappar längs bröstet. Toppen är ärmlös och har en längre, rundad nederkant i tunt, flowy material. Perfekt för dig som gillar edgy och unik stil.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Ljusrosa v-ringad tröja från H&M - Supersöt ljusrosa tröja från H&M med v-ringning och långa ärmar. Tröjan är tunn och mjuk, perfekt för lager-på-lager. Ribbad kant vid halsringning, ärmslut och nederkant. Enkel och stilren design som funkar till allt.
Nike svart camo vindjacka med huva - Nike vindjacka i svart med diskret camouflagemönster och reflekterande logga på bröstet. Jackan har huva med dragsko, hel dragkedja framtill och två sidofickor med dragkedja. Lätt och smidig, perfekt för blåsiga dagar.
Mörkblå sneakers från Hummel - Snygga mörkblå sneakers från Hummel med vita detaljer och klassisk logga på sidorna. Skorna har snörning, vit sula och är tillverkade i textil och syntet. Perfekta för dig som gillar sportig och stilren look.
Blå slim jeans från 1953 Denim Brand - Snygga blå jeans från 1953 Denim Brand i slim fit-modell. Jeansen har klassisk femficksdesign, ljusa slitningar och kontrastsömmar. Perfekta för dig som gillar en smalare passform och vill ha en tidlös look.
Svart fodrad väst med dragkedja - Svart väst med rak passform, två stora fickor framtill och dragkedja. Västen har ett mjukt, fodrat innerfoder och breda kantband längs öppningen. Perfekt för lager-på-lager och enkel att matcha med olika outfits.
Svart bomberjacka Moose Knuckles - Snygg svart bomberjacka från Moose Knuckles med ikonisk metallogo på ärmen och broderad design på ryggen. Jackan har flera dragkedjor, ribbade muddar och klassisk passform. Tillverkad i glansig polyester som ger en clean och modern look.
Röd Jordan hoodie med logga - Snygg röd hoodie från Jordan med klassisk Jumpman-logga på bröstet. Tröjan har huva och en stor magficka framtill. Perfekt för dig som gillar streetwear och sportig stil. Tillverkad i mjuk bomullsmix för skön känsla hela dagen.
Svart kappa från XINT, st 48-50 - Stilren svart kappa från XINT i storlek XL. Klassisk design med stora fickor framtill, knäppning med knappar och hög krage. Fodrad insida med diskret röd kant. Perfekt för dig som vill ha en tidlös och snygg look under kyliga dagar.
Mörkgrå stickad kofta från Gina Tricot - Lång, mörkgrå stickad kofta från Gina Tricot med öppen front och två fickor framtill. Koftan har en loose passform och är perfekt att slänga över en t-shirt eller topp. Materialet är grovstickat och ger en chill vibe.
Mörkgröna cargopants med raka ben - Snygga mörkgröna cargopants med raka ben och stora fickor på sidorna. Byxorna har klassisk cargostil med bälteshällor och är tillverkade i ett slitstarkt bomullstyg. Perfekta för en avslappnad och trendig look.
Liknande annonser
Visa alla
Svart bandana-linnetopp från Divided - Säljer en svart bandana-linnetopp från Divided med smala axelband och smockad rygg. Toppen har en spetsig nederkant framtill och är gjord i ett mjukt, glansigt polyestertyg med lite stretch. Perfekt till sommarens outfits!
Svart linnetopp från H&M Divided - Supersöt svart linnetopp från H&M Divided med justerbara tunna axelband och markerad byst. Toppen har en lätt utställd, flowy passform nedtill och är tillverkad i en skön linneblandning. Perfekt för varma dagar och enkel att styla med jeans eller kjol.
Svart ribbad linnetopp från H&M Divided - Säljer en svart ribbad linnetopp från H&M Divided. Toppen har smala axelband och volanger vid kanterna.
Svart linnetopp med snörning Divided - Säljer en svart linnetopp från Divided med breda axelband och snygg snörning både fram och bak. Toppen har en lätt v-ringning och är tillverkad i ett mjukt polyestertyg. Perfekt för dig som gillar en enkel men ändå trendig look.
Svart blommig linnetopp från Divided!! - Säljer en svart croppad linnetopp från Divided med orange och rosa blommor!!💐Toppen har smala axelband, v-ringning och knyt i ryggen. Perfekt för varma dagar!!☀️kKnytningen i ryggen gör den extra detaljerad och söt!!☺️ Går både att klä upp och ner! Hör av er om ni har frågor eller vill ha fler bilder eller mått!!🥰
Svart linnetopp från H&M Divided - Svart korsett topp från H&M Divided. Perfekt för både vardag och festtilfälle. Ny utan prislapp.
Svart linnetopp från Divided XS - En enkel svart linnetopp från Divided i storlek XS. Toppen har smala axelband och är tillverkad i mjuk bomull, perfekt att matcha med jeans eller kjol. Stilren och basic design som funkar till många olika looks.
Svart ribbad linnetopp från Divided - Svart ribbad linnetopp från Divided med vita kontrastkanter runt hals och ärmhål. Tidlös och enkel design som är lätt att matcha. Perfekt för lager-på-lager eller sommarens varma dagar.
Fortsätt i appen →