Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Beige omlottopp från newyorker - Säljer en beige omlottopp från Amisu med v-ringning och korta ärmar. Toppen har en smockad, stretchig struktur som sitter snyggt och bekvämt. Perfekt för dig som gillar en enkel men trendig stil. Passar mig som har xs/s.
Beige axelbandslös tubtopp med broderi - Söt beige tubtopp med smock upptill och volangig nederdel. Toppen har fina broderade detaljer och hålmönster som ger en bohemisk känsla. Perfekt för varma dagar och enkel att styla till jeans eller kjol. Från Zara - S
Rosa omlottopp - Säljer en snygg rosa omlottopp med långa ärmar. Toppen är croppad.
Beige omlottopp från Gina Tricot - Supersnygg beige omlottopp från Gina Tricot med långa ärmar och knyt i midjan. Toppen har v-ringning och sitter figurnära, perfekt för dig som gillar en stilren och trendig look.
Beige omlottopp från Amisu NewYorker  - Använd typ 1 gång därför är den lite skrynklig 🤣
Beige/rosa omlottopp med knytband - Snygg beige/rosa omlottopp med långa ärmar och knyt i sidan. Toppen har v-ringning och en figurnära passform som framhäver midjan. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
 omlottopp - Supersöt ljusrosa omlottopp med långa ärmar och knyt i sidan. Tunn och mjuk i materialet, perfekt för lager-på-lager. Nypris 330 jr, denna är i nyskick
Beige omlottopp från Amisu - Trendig beige omlottopp från Amisu i storlek XL. Toppen har långa ärmar med snygg rynkdetalj och en croppad passform. Materialet är mjukt och stretchigt, perfekt för att skapa en cool och avslappnad look. Toppen sitter ganska tajt, jag som vanligtvis har S/M kunde använda den utan problem. Använd ett antal gånger!
Beige axelbandslös omlottopp
Beige axelbandslös omlottopp - 0 Beige axelbandslös omlottopp - 1

Beige axelbandslös omlottopp

Storlek: 34
Kategori: Toppar
Märke: AMISU
Färg: Rosa
Skick: Mycket bra skick

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg beige axelbandslös topp med omlottdetalj och twist framtill. Toppen har en croppad känsla och är tillverkad i mjukt stretchigt material som formar sig efter kroppen. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.

Agnes🤍🤍
Agnes🤍🤍
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Beige linnetopp med knytband - Supersnygg beige linnetopp med breda axelband som knyts i rosetter. Toppen har en v-ringad urringning och är figurnära med en lätt croppad passform. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Blå utsvängda jeans med slitningar - Säljer ett par blå jeans med tydliga slitningar och utsvängda ben. Jeansen har en ljus tvätt längs framsidan och klassisk femficksdesign. Perfekta för dig som gillar retrostil och vill sticka ut med en cool siluett.
Svart oneshoulder topp med volang - Trendig svart oneshoulder topp med bred volang längs halsringningen och smal axelrem. Ribbad struktur i tyget ger en snygg detalj. Perfekt för dig som vill sticka ut med en cool och modern look.
Ljusblåa vida jeans med låg midja - Köpte för 600 säljer för 200, Säljer ett par ljusblåa jeans med låg midja och raka, vida ben. Klassisk femficksmodell i mjuk denim som ger en avslappnad och trendig look. Perfekta för dig som gillar en loose fit och vill ha en stilren bas i garderoben.
Coola rosa shorts  - Säljer mina rosa shorts då dem är för stora, dem är stockholmstil och super snygga, köpte dem för ca 400 men säljer vidare för 150, man får gärna komma med prisförslag
Ljusblå jeanskjol från Stradivarius - Köpte för 400 säljer för 100(Trendig ljusblå jeanskjol från Stradivarius med klassisk femficksdesign, bälteshällor och rå kant nertill. Kjolen har en kort passform och stängs med knapp och dragkedja framtill. Perfekt till sommarens alla outfits!)
Vit ribbad offshoulder topp - Köpte för 300 säljer för 150 Säljer en snygg vit ribbad offshoulder topp med lång ärm. Toppen har en croppad passform och bred kant över axlarna som ger en trendig look. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en clean och fräsch outfit.
Rosa kofta med svarta knappar - (PRIS KAN DISKUTERAS MKT) Köpte för 450 säljer för vad som helst .  Söt rosa kofta med svarta knappar och diskret svart kant längs muddar och nederkant. Koftan har en kort och lite oversized passform med långa ärmar. Perfekt att slänga över ett linne för en avslappnad look.
Beige teddyjacka med dragkedja - Köpte för 500 säljer för 250 Mysig beige teddyjacka med huva och dragkedja framtill. Jackan har två stora fickor och en avslappnad, boxig passform. Perfekt för att hålla värmen under kyliga dagar. Materialet är fluffigt och mjukt, vilket ger en trendig och bekväm look.
Beige och brun stickad tröja - (Köpte för 700 säljer för 200 )Mysig stickad tröja i beige och brun med V-formad färgövergång på bröstet. Tröjan har rund halsringning och långa ärmar. Materialet ser ut att vara mjukt och fluffigt, perfekt för kyligare dagar.
Liknande annonser
Visa alla