Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Grå sammet bodysuit från Bik Bok
Grå sammet bodysuit från Bik Bok - 89 Grå sammet bodysuit från Bik Bok - 90 Grå sammet bodysuit från Bik Bok - 91 Grå sammet bodysuit från Bik Bok - 92

Grå sammet bodysuit från Bik Bok

Storlek: L
Kategori: Toppar
Märke: Bik Bok
Skick: Mycket bra skick

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg grå bodysuit i mjukt sammetstyg från Bik Bok. Den har en djup urringning och breda axelband som knyts i nacken. Perfekt för en stilren look vid poolen eller stranden.

Cecilia Salazar
Cecilia Salazar
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart top från Zara - Elegant svart klänning från Zara med halterneck-design. Perfekt för en stilren look. Tillverkad i ett mjukt material som ger en bekväm passform.
Grå stickad tröja från Forever 21 - Mysig grå stickad tröja från Forever 21. Perfekt för kyliga dagar med sin avslappnade passform och långa ärmar. Den har en enkel design som gör den lätt att matcha med olika outfits.
Blommig blus från Mango - Säljer en vacker blommig blus från Mango i storlek S. Blusen är vit med ett färgglatt blommönster i rött och orange. Den har en v-ringad design och långa ärmar med öppna axlar. Perfekt för vår och sommar!
Beige ribbad polotröja från Gina Tricot - Säljer en stilren beige polotröja från Gina Tricot. Tröjan är ribbad och har långa ärmar, perfekt för kyligare dagar. Den har en klassisk polokrage som ger en tidlös look.
Mönstrad stickad kappa från H&M - Säljer en snygg stickad kappa från H&M med ett färgglatt mönster i rött, blått och vitt. Den har långa ärmar och ett knytbälte i midjan för en fin passform. Perfekt för att hålla sig varm och stilren under kyliga dagar.
Fin cardegan  - Mycket fin cardigan som passar till allt! Och i nytt skick.
Beige stickad tröja från Gina Tricot - Mysig beige stickad tröja från Gina Tricot med en loose passform. Perfekt för kyliga dagar med sin texturerade yta och trekvartsärmar. Enkelt att matcha med olika outfits.
Röd byxdress från Mango - Snygg röd klänning från Mango med v-ringning och knytband i midjan. Perfekt för en avslappnad stil. Tillverkad i ett mjukt material som ger en bekväm passform.
Camouflage t-shirt från Charlotte Russe - Säljer en cool camouflage t-shirt från Charlotte Russe i storlek XL. T-shirten har ett slitet mönster på framsidan och korta ärmar. Perfekt för en avslappnad stil.
Liknande annonser
Visa alla