Alla kategorier > Toppar
Blå crop top
Blå crop top - 89 Blå crop top - 90

Blå crop top

Storlek: XS
Kategori: Toppar
Märke: Monki
Färg: Blå

15 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefin blå crop top med djup rygg från monki. Har tyvärr klippt bort lappen då den kliade men de är i väldigt fint skick, använd ett fåtal gånger.

Hanna
Hanna
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Vinröd v-ringad topp med knytning - Säljer en vinröd topp med djup v-ringning och breda axelband. Toppen har omlott-detalj och knyt i ryggen för extra snygg passform. Materialet är mjukt och har ett lätt glansigt utseende, perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg.
Glittrig beige korsettopp Emmabelin XS-S - Supersöt glittrig korsettopp från Emmabelin i beige mesh med paljetter. Toppen har tunna axelband, volangkant upptill och knytband framtill. Transparent och croppad modell som ger en trendig och feminin vibe. Perfekt för dig som vill sticka ut!
Svart spetskorsett Zara - Säljer den slutsålda Zara korsetten. Aldrig använd!💓
Svart spetsbody med push-up från H&M - Säljer min svarta body från HM som är helt slut på hemsidan, bodyn är aldrig använd och därav nytt skick💓💞storlek 75B
 Abercrombie & Fitch topp med knappar - Henley. Snygg vit långärmad topp från Abercrombie & Fitch med sju knappar framtill. Tröjan har ribbade muddar och ett broderat mörkblått älglogo på bröstet. Mjuk och tunn bomullskvalitet som är perfekt för lager-på-lager.
Brun halterneck topp med rosett zara - Helt ny aldrig använd skriv för mer bilder!!! Slutsåld och mycket populär!!!!
Svart och silver glittrig korsett - Säljer en snygg korsett i svart med glittriga silverdetaljer och blommigt mönster. Toppen har formade kupor, justerbara axelband och markerade sömmar som ger en cool siluett. Perfekt för dig som vill sticka ut med lite extra bling och glam. Och parfeckt för nyår.
Vit oneshoulder topp från Nelly - Säljer min one shoulder topp då jag inte använder den! Inga defekter eller så