Alla kategorier > Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Guess tröja - Superfin dröja från guess står ingen storlek men gissar på xs-s
guess tröja  - Jättefin ljusblå äkta guess tröja som ALDRIG är använd. Tröjan är i ljusblå som på första bilden men det var svårt att få med på bild. Köpt för 400 nypris, och finns inte längre att köpa i butik eller online💞 Så skönt material
Vit långärmad Guess tröja - Vit långärmad, köpt secondhand för ett tag sen. Kommer inte t användning, pris är diskuterbart.
Svart croppad långärmad topp Guess - Svart croppad långärmad topp från Guess med diskret logga tryckt längs ena ärmen. Topp i stretchigt material med rund halsringning och stilren look, perfekt för dig som gillar enkel men snygg design.
Långärmad tröja från Guess
Långärmad tröja från Guess - 89 Långärmad tröja från Guess - 90

Långärmad tröja från Guess

Storlek: M
Kategori: Toppar
Märke: Guess

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg långärmad randig tröja med diamant-imitations knappar från Guess.

Elsa.a
Elsa.a
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Rutig korsett med spets - Supersöt korsett med svartvitt rutigt mönster med vita spetsdetaljer längs kuporna. Från H&M som ej säljs längre i storlek s/36.Justerbara svarta axelband och hakknäppning bak. Super gullig men passar tyvärr inte mig längre:/ Inte använt så många gånger och har inga synliga defekter. Pris kan diskuteras
Brun korsett-topp från Zara - Säljer en brun korsett-topp från Zara med breda axelband och en snygg silverfärgad dragkedja framtill. Toppen har en figurnära passform och är tillverkad i ett mjukt syntetmaterial. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en cool look.
Offshoulder spetstopp  - Så snygg svart Offshoulder spetstopp! Jag är 168 och det är mina bilder, köp via köp nu direkt eller Swish, kvar tills markerad som såld 💖
Grå polotopp - superfin
Vit ribbad kofta från Gina Tricot - Snygg vit kofta från Gina Tricot med ribbad midja och v-ringad hals, storlek S. Den är aldrig använd och har fortfarande alla lappar kvar.💗 helt slutsålt!
Vit blus med spets och puffärm - Supersöt vit blus med broderade blommor, v-ringning och spetskant. Puffiga korta ärmar och smockad midja som ger en fin siluett. Tillverkad i tunn bomull med volang nedtill. Perfekt till jeans eller kjol för en fräsch look. Man ser vilket möster det är tydligare på sista bilden!
Mörkblå långärmad topp från Ralph Lauren - Säljer en stilren mörkblå långärmad topp från Ralph Lauren. Toppen är i mjuk bomull. Storlek osäker men XS-S🩷