Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Blå ribbad topp
Blå ribbad topp - 89

Blå ribbad topp

Storlek: XL
Kategori: Toppar
Märke: Zara
Färg: Marinblå

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fin tröja från zara, endast använd 2 gånger!

Linnéa Nilsson
Linnéa Nilsson
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blå ribbad topp från Zara - Säljer en snygg blå ribbad topp från Zara. Toppen har korta ärmar och en fyrkantig halsringning som ger en stilren look. Perfekt för en avslappnad stil.
Blå ribbad topp - Blå fin ribbad topp som är lätt och basic och funkar till allt!
Mörkblå ribbad topp - Säljer en mörkblå ribbad topp i polyester och elastan. Toppen har korta ärmar och en tight passform, perfekt för en stilren look. Den är enkel och bekväm att bära. Ny med prislapp kvar💙
Mörkblå ribbad topp - Säljer en stilren mörkblå ribbad topp med korta ärmar. Perfekt för en avslappnad men ändå chic look. Toppen har en figurnära passform som framhäver silhuetten.
Blå ribbad topp från Zara - Säljer en söt blå ribbad topp från Zara med volangdetaljer på axlarna. Perfekt för en stilren och trendig look. Toppen har en rund halsringning och är tillverkad i ett mjukt material.
Blå ribbad topp från Zara - Säljer en blå ribbad topp från Zara med volangdetaljer på ärmarna. Toppen har en rund halsringning och är perfekt för en stilren look. Passar bra till både jeans och kjol. Tråden har spruckit längst ner på tröjan se bild 4 och 5. Pris kan diskuteras
Blå ribbad topp från H&M - Säljer en snygg blå ribbad topp från H&M. Toppen har långa ärmar och en rundad halslinje. Perfekt för en stilren look. Passar bra till både jeans och kjol.
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Svart stickad volangtopp - Supersnygg svart topp med djup v-ringning och volangdetaljer. Är i stickat material och är i bra skick
Topp gina  - Superfin blommig topp från gina tricot! Storlek 38 men passar även 36. Typ helt ny, har bara använt den 1 gång! ❤️ nypris 399kr!
Ljusblå volangblus från Zara Basic - Supersöt ljusblå blus från Zara Basic med v-ringning, volangdetaljer och lös passform. Blusen har korta, vida ärmar och rynkade sömmar i midjan som ger en flowy look. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig vibe. Säljs inte längre deflr högre pris liten defekt som syns på bild men försvinner i tvätt
2000-tal Vit ribbad långärmad topp Hollister - Säljer en vit ribbad långärmad topp från Hollister med v-ringning och knappar framtill. Liten broderad logga på bröstet. Perfekt basplagg som är både enkel och snygg att styla till olika outfits. Populär 2000s tröja med knappar
Intimissimi tröja - Snygg marinblå långärmad topp med v-ringning och spets detaljer. Ändats använd få gånger💕                      Storlek : S
Svart tubtopp/kort klänning med strass - Snygg svart axelbandslös tubtopp/kort klänning med glittrande pärldetaljer framtill och draperad effekt. Toppen har en elegant och figurnära passform, perfekt för att sticka ut. Materialet känns mjukt och följsamt.
Randig peplum-linnetopp med knappar - Snygg randig linnetopp med knappar framtill och smala axelband💞pris kan diskuteras!
Vit volangbody ZARA - Säljer en vit blus med djup v-ringning och stora volangärmar. Toppen har en lös passform och är perfekt för dig som gillar en romantisk och trendig stil. Passar till både jeans och kjol för en snygg look.