Alla kategorier > Toppar
Blommig offshoulder topp
Blommig offshoulder topp - 89

Blommig offshoulder topp

Storlek: S
Kategori: Toppar
Färg: Vit

60 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer en superfin blommig topp med långa ärmar och en kjol som har en elastisk midja. Toppen är i ett lätt och luftigt material 🤍 obs betalning sker via swish

Sol
Sol
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blommig offshoulder topp från H&M - Den har stretchigt material. Super söt till sommaren!
Blommig offshoulder topp - Säljer en blommig offshoulder topp med långa ärmar och volangdetaljer. Toppen är croppad och har ett romantiskt mönster i blått, orange och beige på vit botten. Perfekt för vår och sommar!
Offshoulder blommig topp  - Säljer denna supersöta offshoulder topp med små blommor i blått och rosa som endast använts 1 gång. Toppens material är lätt och krinklat, med volangkant upptill och nertill. Perfekt för en somrig look och passar till både jeans och kjol.
Blommig offshoulder topp - Säljer en söt offshoulder topp från Zara med blått blommönster på vit bakgrund. Toppen har korta puffärmar och en smockad midja för en fin passform. Perfekt för varma dagar!
Blommig offshoulder topp - Säljer en superfin offshoulder topp med blommigt mönster. Den är vit med svarta blommor.
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Grå omlottopp med knappar från Zara - Helt utsåld på hemsidan, Säljer en ljusgrå omlottopp från Zara med korta ärmar och stora dekorativa knappar framtill. Toppen har v-ringning och är tillverkad i mjukt stickat material som ger en skön och trendig look. Perfekt att styla med jeans eller kjol. Aldrig använd, storlek M.
Gul broderad linnetopp med volang från Zara - Söt ljusgul linnetopp med broderade detaljer och volangkant. Toppen är ärmlös, har v-ringning och en luftig, croppad passform.
Zara topp - Fin topp från Zara🖤
Svart virkad volangblus - Supersöt svart virkad blus med volanger och v-ringning. Toppen är ärmlös och har breda axelband med extra volangdetaljer. Perfekt för dig som vill ha en feminin och trendig look. Materialet känns luftigt och toppen är croppad i modellen.
Microbody - Stretchig body med inbyggd push up, storlek S  💓 Färgen är cremevit