Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Blommig topp
Blommig topp - 89 Blommig topp - 90

Blommig topp

Storlek: XS
Kategori: Toppar
Färg: Vit
Skick: Nytt skick

99 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Super najs men används inte längre💗 pris kan diskuteras☺️

IDAA
IDAA
(30)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blommig topp - Super söt ballong topp från hm som endast användts en gång💕
Blommig topp - Supersöt vit linnetopp från H&M Divided med små rosa blommor och spetskant runt halsringningen. Storlek XS men passar mig som är S. Pris kan diskuteras 💕
Blommig topp - Såå fin blommig topp med knappar och band
Topp med blommor - Vit topp med kort ärm och löst passform. Tryckta gula blommor med orange mitt över hela. Är i stl 152 men passar mig som har xs-s, köpt på ZARA. Säljer pga att den inte kommer till användning. Den har två små hål, men de syns inte. Hör av er om frågor och tveka inte med prisförslag!❤️
Blommig topp - Supersöt topp från H&M i storlek XS, med blommigt mönster i lila och grönt på vit bakgrund. Toppen har långärmade ärmar, v-ringning och snörning framtill som ger en croppad look. Man kan även ändra på snöret så att tröjan kan blir antingen längre eller kortare. Perfekt för vår och sommar! Pris kan diskuteras!
Blommig topp - Super söt blommig topp från shein!💗helt oanvänd och perfekt till sommaren💗
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Kombinerad topp m. Spets - Beige kombinerad topp
Rosa Y2K topp med pärlor & broderi Ibiza stil  - Superfin rosa Y2K-topp med blombroderier och små pärldetaljer ✨ Sitter jättefint på med figurnära passform och tunna band.  Ger riktig Ibiza / beach club / sommarkväll-känsla 🌴 Perfekt till semester, festival, utekväll eller middagar i solnedgången. Så snygg med linnebyxor, lågmidjade jeans eller en söt kjol.  • Skick: mycket bra • Storlek: XS–S • Färg: rosa • Stil: Y2K / Ibiza / coquette  #y2k #ibizastil #sommartopp #rosatopp #utekväll #festivaloutfit #beachclub #trendigt #2000tal #pärldetaljer
Mörkblå prickig linne med spets - Säljer ett mycke liknande linne som på bilden fast den är lite mer ljusare i färgen och 2 knappar istället för 4! Den är otroligt lik den på bilden!
Intimissmi - Snygg mörkblå långärmad topp med djup V-ringning och dekorativa svarta spetsdetaljer vid halsen. Den har ett litet hål under armhålan
Offshoulder topp  - Så fin topp i strl XS🩷
Vit oneshoulder topp med volang - Säljer en superfin vit oneshoulder topp med stora volanger och broderade detaljer. Toppen är ärmlös och har en romantisk känsla med sin luftiga passform och broderade spetsmönster. Perfekt för dig som vill sticka ut lite extra!
Randig korsettopp med knappar - Snygg randig korsettopp med smala axelband och knappar framtill. Jätte fin till sommaren o våren men är lite sönder vid banden men igen som man ser eller som man märker av❤️❤️