Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Blommig topp
Blommig topp - 89

Blommig topp

Storlek: xs
Kategori: Toppar
Färg: Rosa

90 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Så fin topp med blommor på men den kommer tyvärr inte till användning ❤️

Vendela Nätynki
Vendela Nätynki
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blommig topp - Söt vit topp med rosa blommor och broderade detaljer. Djup v-ringning med volangkant och smala axelband som korsas i ryggen. Från Shein därav det billiga priset!
Söt blommig topp - Jätte söt blommig topp! Perfekt till sommaren!🌷☀️
Blommig topp - En söt somrig topp med blommor på från Kappahl. Storlek 146/152(barnstorlek) men skulle säga att den passar på en xxs också. Fint skick då den är använd fåtal gånger! Säljer för 59kr. Köparen står för frakten💖
Blommig topp - Jättesöt rosa blommig topp som tyvärr inte används längre. Den har ett mycket bra skick, ser ny ut! Toppen är lite croppad och har ett stretchigt material vilket gör att den även kan bäras om man har storleken M.
Blommig topp - Jätte söt och somrig blommig topp💞
Blommig croppad topp - Croppad blommig topp med puff ärmar och är v ringad, storlek xs
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Volang topp med halterneck - Snygg marinblå topp med halterneck och flera lager volanger. Knäpps bak i nacken. Passar perfekt med ett par jeans till en middag eller fest! Endast provad då den tyvärr inte kommer till användning💓
Champagnefärgad omlottopp med rosett - SÖKER!!!! Söker denna topp från Zara storlek S
Svart spetsig linnetopp med smala band - Snygg svart linnetopp med smala axelband och spetsdetaljer. Toppen har en lätt v-ringning och sitter figurnära. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look. Använd en gång
Gul linnetopp med rosetter - Supersöt ljusgul linnetopp med breda axelband som knyts i stora rosetter. Toppen har en rak, croppad passform och är perfekt för varma dagar. Materialet känns mjukt och lätt, och färgen ger en fräsch vibe till din outfit.
Svart spetsblus med volang från Zara - Supersöt svart blus från Zara med bred volangkant och spetsdetaljer. Är i jättefint skick o har knappt använt den!! Skriv för frågor💕
Topp från Nelly  - Super snygg och helt ny!!!
Champagnefärgad linnetopp med knyt - Från gina använd en gång tvättad en gång💘