Alla kategorier > Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blus - Säljer denna superfina topp!! Säljs inge längre! 💙💙👏
Blommig blus  - Charmig blus med blått blommönster på vit bakgrund. Den har korta ärmar och ett knytband framtill för en söt detalj. Perfekt för en somrig look!
Ljusblå blus - Säljer en stilren ljusblå blus med korta ärmar och hög hals. Blusen har en elegant och enkel design som passar perfekt för både vardag och festliga tillfällen.
Blus från hm - Randig blus från hm i fint skick storlek medium
Ljusblå blus med volangärm - Söt ljusblå blus i tunnt och luftigt material med volangärmar och resår i midjan som ger en fin form. Blusen har en lätt transparent känsla och en feminin, flowy siluett🩷
Blus - Jättefin blus som jag köpt här på plick! Säljer då den var lite för stor. (Inte mina bilder)
Blus
Blus - 89 Blus - 90 Blus - 91

Blus

Storlek: M
Kategori: Toppar
Märke: H&M
Färg: Blå

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fin blå blus från H&M, använd fåtal gånger i fint skick. Storlek M. Snörning upptill, ribbad stretch på ryggen, kan ha den off shoulders och på axlarna. Nypris 399 kr

Lisa Henrysson Salminen
Lisa Henrysson Salminen
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Svartvit rutig korsettopp med knyt - Gullig topp åt korsetthållet. Nästan aldrig använd och i nyskick. Storlek S. But med mörkblå rutmönster. Köpt på Zara.
Svart långärmad topp med spets - Snygg svart långärmad topp med djup v-ringning dekorerad med spetsdetaljer från intimissimi, i storlek S. Tunn och mjuk i materialet, perfekt att styla till olika outfits. Enkel men elegant design som ger en chic vibe.
Zara topp - Säljer denna topp från Zara i storlek xs, använd en gång och i nyskick🥰🥰
Vit korsettopp med snörning och spets - Supersöt vit korsettopp med snörning framtill och spetsdetaljer längs urringningen. Toppen är ärmlös och har en figurnära passform som ger en feminin siluett. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look. Aldrig använd
Zara body - Supersnygg ljusrosa korsettopp/body i satin från Zara. säljer pga att den är förliten på mig❤️
Beige långärmad topp i bomull - Snygg beige långärmad topp från intimissimi
Grå offshoulder tröja - Säljer en grå offshoulder tröja med lös passform och långa ärmar. Tröjan är i mjukt bomullsmaterial och har en avslappnad, oversized look.🩷
Beige stickad topp med spetsvolang - Supersöt beige stickad topp med v-ringning och stora volanger i spets. Toppen har korta ärmar och ett tajt, ribbat midjeparti. Perfekt för dig som gillar romantiska detaljer och en feminin look.