Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Brun puffärm topp från KIABI
Brun puffärm topp från KIABI - 0 Brun puffärm topp från KIABI - 1

Brun puffärm topp från KIABI

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke: KIABI
Färg: Brun
Skick: Mycket bra skick

150 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer en brun topp från KIABI med puffärmar och smockad struktur. Toppen har fyrkantig ringning och korta ärmar med resår vid ärmslut. Perfekt för dig som gillar trendiga detaljer och en bekväm passform.

Sellout
Sellout
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Juicy couture beige - Säljer mina knappt använda juicy couture då de ej kommer till användning
Beige Juicy byxor nyskick - Säljer min helt nya juicy byxor då dom ej kommer till användning. Använd Max 2 två gånger.
Vit axelremsväska  - Super snygg vit axelremsväska från zara✨ Fast pris! Skriv privat för fler bilder💕
Svart blus - Super snygg svart blus💕 fast pris✨
Svart ärmlös halternecktopp - Säljer en svart, ärmlös halternecktröja med hög krage och lätt rynkade detaljer upptill. Tröjan har en luftig passform och faller snyggt. Perfekt för dig som gillar stilren och enkel design.
Svart korsett-topp med breda axelband - Säljer en svart korsett-topp med breda axelband och markerade sömmar framtill. Toppen har en fyrkantig urringning och är figurnära med en snygg, skulpterad passform. Perfekt för att lyfta vilken outfit som helst.
Vit volangblus med knyt från Gina Tricot - Supersöt vit blus från Gina Tricot i storlek XS. Toppen har volangdetaljer, v-ringning och knyt framtill. Den är ärmlös och har en lätt strukturerad bomullskänsla. Perfekt för en fräsch och somrig look!
Colmar roséguldig dunjacka med huva - Säljer en roséguldig, glansig dunjacka från Colmar med huva och dragkedja framtill. Jackan har två snedställda fickor med dragkedja och quiltad design. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg färg som sticker ut.
Grön vintage t-shirt med tryck från ONLY - Cool grön t-shirt från ONLY med trycket 'ETERNAL MOONLIGHT LUNAR POWER' och ett sol- och månmotiv framtill. T-shirten har korta ärmar, rund halsringning och är gjord i mjuk bomull. Perfekt för dig som gillar unika prints och avslappnad stil.
Beige teddyjacka från H&M - Supermjuk teddyjacka i beige från H&M med bred krage och stora fickor framtill. Jackan har en oversized look och stängs med knappar. Perfekt för dig som vill ha en mysig och trendig jacka till hösten eller vintern.
Liknande annonser
Visa alla