Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
weekday topp  - 💕
Brun mesh topp med strassdetaljer från weekday - Säljer en transparent brun mesh topp med långa ärmar och snygga strassdetaljer i abstrakta mönster över hela plagget. Toppens material är tunn och stretchig syntet, finns en slits längst ner vid ärmarna och har en rak urringning. Köpt för 499kr
Weekday topp - En fin brun croppad topp från Weekday. Mest legat i klädlådan så sparsamt använd.
Brun bh från Weekday - Säljer en brun bh från Weekday med justerbara axelband.
Topp Weekday  - Fin topp från Weekday. Storlek S.
Topp från weekday  - Superfin topp från weekday med utsvänga armar i strl så. Köpte från sellpy men den passade inte så säljer vidare💕
Topp från weekday  - Skitsnygg Top från weekday, nyskick
Topp från Weekday - Snygg topp från Weekday. Bara använd en gång, toppskick. Strlk S.
Brun topp WEEKDAY
Brun topp WEEKDAY - 89 Brun topp WEEKDAY - 90 Brun topp WEEKDAY - 91

Brun topp WEEKDAY

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke: Weekday
Färg: Brun

130 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Brun fin och använd topp från WEEKDAY! Storlek small.

Louise Lou
Louise Lou
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
TORY BURCH örhängen  - Säljer ett par örhängen från Tory Burch då jag fått dem i present de inte kommer till användning. Aldrig använda! Kan skickas på posten men då står köparen för frakten och gärna rekommenderat ifall de kommer bort på posten!
Massiva örhängen silver  - Tjocka och lite tyngre örhängen i silver 925 inköpta på Guldfynd för ca 800kr. Minns tyvärr inte märket! Silvret är av ett mörkare slag. Hör av dig vid frågor.
Set örhängen i silver  - Örhängen i äkta silver! Flera olika storlekar. Köpt för 299kr. Skickas på posten för 30kr.
Hoops äkta silver  - Ett par stora, chunky och högblanka hoops i sterling silver 925. 29 mm. Aldrig använda. Köpta för ca 2000kr.  Skickas spårbart mot en fraktsumma.
SÖKER SHOPPER bag - Söker en shopper bag lik denna ovan! Hör av dig om du har en som du vill bli av med 😊pris kan kanske diskuteras
Svarta chunky stövletter med klack - Säljer ett par svarta stövletter i skinnimitation med chunky klack och grov sula från Zara. Storlek 38. Dragkedja på insidan för enkel på- och avtagning. Använda men i fint skick! Dock har tyget lossnat lite på insidan vid ankeln men inget som syns på utsidan när man bär dem. Se bild!  Snygga till fest eller vardags!
Blå raka jeans från Perfect Jeans - Klassiska blå jeans från Perfect Jeans Gina tricot i rak modell. Jeansen har fem fickor, normal midja och är gjorda i denim. Skulle säga att de är en stor 36:a. Perfekta för en avslappnad och trendig look.
Svart snörad linnetopp - Snygg svart linnetopp med smala axelband och snörning i där bak med öppen rygg. Toppen har en enkel, croppad passform och är perfekt för att styla med jeans eller kjol. Materialet är av lite tjockare material men mjukt.
Svarta coated jeans från Gina Tricot - Bruna byxor från Carin Wester  från med raka ben och hög midja. Byxorna har en glansig finish som ger en cool läderlook och synliga sömmar längs benen. Går till ankeln. Se mått på bild.
Jeanskjol med knappar American Apparel - Säljer en klassisk blå jeanskjol från American Apparel. Kjolen är kort och med snygga metallknappar framtill. Perfekt till vardags och enkel att styla med olika toppar.
Liknande annonser
Visa alla