Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Brunt linne - Brunt linne från Zara i strl S
Brunt linne - En brun kort topp med 2 knappar som går att knäppa upp. Köpt från Bikbok och i storlek S.
brunt linne - I storlek (S) Säljer för 45kr
Brunt linne - Från BikBok, fint skick 🤎
Brunt linne - Fint brunt linne. Har ett likadant i vitt om någon är intreserad🤎🤎
Brunt linne - Inget fel
Brunt linne
Brunt linne - 89

Brunt linne

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke:
Färg: Brun

20 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Brunt linne, säljer då det aldrig använts och är alltså i nyskick. Funkar både till vardags och som träningslinne

isabel
isabel
(5)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Beige väska - Beige väska som inte kommer till användning.
Lila väska - Säljer då den jag aldrig använt den sedan jag köpte den, skicket är alltså så gott som ny
Blå väska - Säljer nu denna väska då den inte är min stil längre, jätte rymlig med många fack och coola detaljer
Lila linne/klänning - Säljer denna skit coola klänning/linne då den inte kommer till användning. Köpt secondhand men som nyskick!
Svart väska - Säljer denna snygga svarta väska då den inte används, ser ut som ny, kan sänka priset vid snabb affär
Balklänning mintgrön - Säljer min jättefina balklänning från NA-KD då jag inte längre har användning för den. Endast använd två gånger på mina två baler och har tvättats efter, alltså jätte gott skick. Köpt för 1500, pris kan diskuteras.
BYTE ZARA KLÄNNING SÖKES - Hej! Jag har denna jättefina klänning från Zara i storlek M men den är lite för stor så jag letar efter någon som har den i storlek S men som vill gå upp en storlek. Alltså söker jag någon som vill göra ett byte med mig. Klänningen är inte till salu. Hör av er om det låter intressant!
Liknande annonser
Visa alla