Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Tröja
Tröja - 89 Tröja - 90

Tröja

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke: H&M
Färg: Svart

80 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer dessa två tröjor i supermjukt material från h&m (båda för 80kr eller en för 50kr). Den rosa är i M och den svarta i S. Använda ungefär en gång vardera, så de båda är i mycket bra skick! Hör av dig vid intresse!🤩

Vera
Vera
(2)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Tröja  - St S
Tröja - Snygg svart ribbad topp/linne från H&M Divided. Perfekt för en casual look med sin croppade design och ärmlösa stil. Enkel att matcha med olika outfits.😻Perfekt att ha på en varm sommardag eller som basplagg när som❤️
Tröja - Jätte gullig crop top från h&m. Storlek XS men passar mig som brukar ha S
Tröja - Svart tröja från H&M i storlek M. Passar även S perfekt.
tröja - säljer denna tröja ifrån hm💗 tröjan är endast testad, alltså aldrig använd då det inte riktigt är min stil<3 toppenskick!
Tröja - Fint skick skickar endast via instabox
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Blå croppad topp från Zara - Snygg blå topp från Zara👏👏👏🔥😩
Svart puffärmad blus  - Trendig svart blus med djup v-ringning och markerad krage. Blusen har korta puffärmar med rynkade detaljer och figurnära passform. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en snygg look.
Randig svartvit bandeau topp - Snygg bandeau topp i svart och vitt med horisontella ränder. Toppen är ribbad och axelbandslös, perfekt för en trendig look. Materialet känns stretchigt och sitter tight mot kroppen.
Vit broderad bandeau topp - Supersöt bandeau topp i vitt med broderade blommor och volang. Överdelen är stickad och ger en snygg kontrast till den luftiga, broderade nederdelen. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
vintage hollister topp ribbad  - super söt vit tajt figurnära långärmad ribbad topp från hollister med djup urringning och knappar. jätte fint skick! stl S 💕
Mörkblå halterneck linnetopp - Snygg mörkblå linnetopp med halterneck och v-ringning. Toppen är ärmlös och har en tight passform som framhäver figuren. Perfekt att träna i
Vit topp  - Säljer en stilren vit topp med  ärmlös design. I mycket bra skick och passar till flera olika tillfällen. Jag har klippt av lappen med storleken men den passar mig som brukar ha S.
Ljusrosa volangblus med omlott - Supersöt ljusrosa blus med volanger och omlottdetalj vid halsen. Blusen har en markerad midja och är ärmlös, perfekt för en trendig och feminin look. Passar till både jeans och kjol för en chic stil.