Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mesh topp  - Fin topp i mesh med broderade blommor. Jag har normalt M men den passar mig också trots strl XS. Mycket fint skick, använd ca 2 ggr.
mesh topp - så söt mesh topp med dekal
mesh topp - jättesöt liten tshirt men tyvärr inte min stil
Mesh topp - Säljer denna jätte snygga genomskinliga tröjan från zara. Köpt här på Plick men kommer inte till användning. Strl M men passar mig som är S💞
Mesh topp - En svart Pull&Bear mesh topp. Strl M men sitter rätt så litet som ni kan se på bild 1. Nästan helt oanvänd. Ordenariepris 100 kr. Köparen står för frakt🥰
Mesh-topp - Svart, långärmad topp i mesh och med en liten turtleneck. Strl. M, men passar mig som är en S! Köpt på Gina Tricot 2017, använd max 5 ggr. Säljer för 100 kr exkl. frakt som tillkommer :) Riktigt snygg att ha under en t-shirt, med polokragen som sticker upp!
 mesh topp
 mesh topp - 89  mesh topp - 90  mesh topp - 91

mesh topp

Storlek: XS-M
Kategori: Toppar

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

!!LÅNADE BILDER FÖRUTOM SISTA!! säljer en super snygg mesh topp som endast är testad! den är ganska genomskinlig men supersnygg under en svart crop top!! är justerbar så passar troligen XS-M

matilda
matilda
(24)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Grön mesh skjorta - en otroligt cool mesh skjorta köpt från H&M tidigare detta år. Den är helt i nyskick o har bara använt 2-3 gånger. Säljer den pga att den ej kommer till användning!
lila mesh crop top - ännu en super gullig lila crop top!! ändast använd 2-3 o köpt denhär sommarn. är i storleken S men själv är jag en M och den passar även mig underbart!!
low waist jeans  - säljer dessa skitsnygga low waist jeansen som tyvärr inte kommer till användning! helt felfria och som nya!💕
leopard mesh top - säljer denna coola leopard toppen då den inte kommer till användning längre! materialet är ganska stretchigt!
svarta low waist byxor  - säljer dessa snygga svarta low waist byxorna då de inte kommer till användning - är i relativt nyskick!💕
beiget linne - säljer detta linne med coolt tryck. den är även lite ”ihop-sydd” på vänster sida vilket gör linnet extra snyggt. har använts endast ett fåtal gånger och är i extremt bra skick. tröjan är även väldigt stretchig.
stickad tröja - säljer denna stickade tröja som är i gott skick! tyvärr kommer den inte till användning men är super mysig och varm.
bolero - extremt söt bolero i blå färg med söta blom-detaljer. den kommer tyvärr inte till användning och är i nyskick.
 - sjukt gullig svart blus med ros-detaljer som är lite genomskinlig. köpt på primark för ett tag sedan men är helt felfri! frakten tillkommer på 18 kr!
 - en croppad hoddie köpt förra året men bara använd en gång sen dess. är i nyskick och i väldigt mysigt material. kan sänka pris till 130 vid snabbt köp!💕
Liknande annonser
Visa alla