Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Cider topp
Cider topp - 89 Cider topp - 90

Cider topp

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke: Cider

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min fina topp från cider, andvänd ett fåtal gånger man har inga slitningar! Kom privat om du har frågor eller vill ha fler bilder. Pris kan diskuteras! Köpare stråt för frakt!💓💞

💞🎸✨
💞🎸✨
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
”Cider” topp - En fin blommig somrig top från cider som jag aldrig använt, lappen är även fortfarande på. Den är i storlek 2XL och jag säljer för 180kr, orginalpris var 200! Om du vill köpa, tryck ”köp nu” annars, har av dig vid frågor! 🙏🏻🙏🏻
Cider topp - Säljer en svart croppad topp från Cider med korta ärmar och snygg rynkdetalj vid midjan. Toppen har en enkel, stilren design och är tillverkad i mjukt bomullsmaterial. Perfekt att matcha med jeans eller kjol för en cool look.
Cider topp - Helt ny🤍
Topp från cider! - Topp från märket Cider med knyte i ryggen, aldrig använd med prislappen kvar, storlek XS!❣️
Topp från cider - Säljer denna röda tröja från cider, jätte fin och enkel att styla på olika sätt. Säljer pga att jag inte får mycket användning utav den❤️
Cider topp  - Så snugg topp från cider som aldrig används priset kan diskuteras
Cider topp  - Jättefin cider topp som börjar bli lite för liten så därav säljer jag den💕
Topp från cider - Jättefin topp, säljer pga av att det inte kommer till användning. Köpt i början av sommaren. Den är i storlek L men skulle mer säga att den är en s/m
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Mörkblå halterneck linnetopp - Snygg mörkblå linnetopp med halterneck och v-ringning. Toppen är ärmlös och har en tight passform som framhäver figuren. Perfekt att träna i. Finns ingen logo
Vit broderad bandeau topp - Supersöt bandeau topp i vitt med broderade blommor och volang. Överdelen är stickad och ger en snygg kontrast till den luftiga, broderade nederdelen. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Svart puffärmad blus  - Trendig svart blus med djup v-ringning och markerad krage. Blusen har korta puffärmar med rynkade detaljer och figurnära passform. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en snygg look.
Vit topp  - Säljer en stilren vit topp med  ärmlös design. I mycket bra skick och passar till flera olika tillfällen. Jag har klippt av lappen med storleken men den passar mig som brukar ha S.
Svart omlottopp med spetsdetalj - Svart omlottopp med v-ringning och spetsdetalj under bysten. Långärmad modell som sitter snyggt och markerar midjan. Perfekt att styla med jeans eller kjol.
Blå croppad topp från Zara - Snygg blå topp från Zara👏👏👏🔥😩
Topp - Storlek m från Zara, ny! Krämvit
Svart topp - Snygg svart topp från H&M