Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Svart knytt tröja från Cider
Svart knytt tröja från Cider - 0

Svart knytt tröja från Cider

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke: Cider
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

250 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Snygg svart knytttröja från Cider med kort ärm och långa knytband i midjan. Toppen har en croppad passform och är perfekt för att skapa en trendig look. Enkel att styla med både jeans och kjol.

Hilda Billö
Hilda Billö
(2)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Svart cider top - Snygg svart top från cider, köpt här på Plick säljer pga den har inte kommit till användning
Svart knytbar topp från Cider - Säljer en svart knytbar topp från Cider. Toppen har korta ärmar och är croppad med knytband i midjan. Man kan knyta tröjan lite hur man vill.
Svart spetslinnetopp från Cider - Supersnygg svart linnetopp från Cider med tunna halterneckband och v-ringad spets upptill. Öppen rygg. Toppen är figurnära och har fina spetsdetaljer över bysten som ger en extra touch. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Cider topp - Säljer en svart croppad topp från Cider med korta ärmar och snygg rynkdetalj vid midjan. Toppen har en enkel, stilren design och är tillverkad i mjukt bomullsmaterial. Perfekt att matcha med jeans eller kjol för en cool look.
Svart topp Cider  - Säljer en snygg topp från cider, inga tänker på skador!
Svart kortärmad topp från Cider - Snygg svart topp från Cider med korta ärmar och rynkad midja. Säljer då den var för tajt på mig❤️
Svart volangtopp från Cider - Topp från cider, den är inte använd många gånger så är i mycket bra skick och har inga defekter. Den är i xxs men passar mig bra som brukar ha xs-s
Svart sammetstopp från Cider - Snygg svart sammetstopp från Cider med halterneck-design. Toppen har en åtsittande passform och är perfekt för en kväll ute. Den mjuka sammeten ger en lyxig känsla.
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Vit croppad linnetopp med vågig kant - Säljer en vit croppad linnetopp från Peppermayo med breda axelband och vågig kant längs ringningen. Toppen är ärmlös och har en tight passform som framhäver midjan. Perfekt för sommarens alla tillfällen! Är inte hemma just nu men kan skicka nästa söndag💕💕
Svart prickig topp med rosett - Säljer en svart topp med vita prickar/ polkadots sjukt fin men är för liten för mig nu💘
Svart festtopp - Säljer denna skitsnygga svarta volangtopp. Inga defekter och knappt använd.
Vit linnetopp med knytband - Första bilden är lånad💗
Prickig toop - En supersöt prickig topp i storlek S och den är ifrån New Yorker. Den är lite lös vid bysten vilket gör att den får en lite v-ringad look! Endast använt en gång så inga defekter💗💗
Ljusblå Y2K topp med pärlor & broderi – Ibiza vibe  - Superfin ljusblå Y2K-topp med blombroderier och små pärldetaljer. Figurnära modell med tunna band som sitter jättefint på.  Ger riktig Ibiza / beach club / sommar i Europa-känsla 🌊 Perfekt till semester, festival, utekväll eller middagar i solnedgången. Så snygg med vita linnebyxor, lågmidjade jeans eller en flowy kjol.  • Skick: mycket bra • Storlek: XS–S • Färg: ljusblå • Stil: Y2K / Ibiza / coquette  Snabb frakt 💌
Linne zara - Jättefin topp från zara! Första bilden är lånad men det är en likadan fast med pärldetaljer.