Alla kategorier / Mode / Kläder / Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vintage topp!
Vintage topp!  - 89

Vintage topp!

Storlek: S
Kategori: Toppar
Färg: Grå

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Har aldrig använt den då det inte riktigt är min stil! Oanvändoch i perfekt skick. Priset är förhandlingsbart! Be gärna om fler bilder

emilieyeah
emilieyeah
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Söt kofta - Kommer tyvärr inte till användning längre men den är jättesöt!
Gulligt korsett midjebälte  - Jättevacker men den kommer tyvärr inte till användning. Har aldrig använt den.
Hello kitty ryggsäck! - Bra skick! Den har tappat några små paljett grejer på framsidan men annars är den i toppen skick!
Klackar från japan!! - Helt ok skick! Allt är bra förutom att spännerna flagnar lite o ena grejen på insidan har lossnat. Köpte dom för 800kr så 50% billigare här. Har bilder på skadorna så det är bara att fråga
Söt topp  - Aldrig använda (prövad en gång) Den är jättefin men tyvärr för stor för mig. Är typ lite osäker på om den är lila/grå/brun hahah
Liknande annonser
Visa alla