Alla kategorier > Mode > Kläder > Toppar
Creme top
Creme top - 89 Creme top - 90 Creme top - 91

Creme top

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke: Monki
Färg: Beige

90 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt ny, etikett kvar. Världens skönaste material. Sitter så fint. Nypris 150

Illi
Illi
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Creme-vit långärmad 🌸 - Vit/beige croppad långärmad med mjukt ribbat material💕
Creme räfflad volang topp - Fin räfflad topp från Zara, i storlek S.🌸
Creme vit topp - Säljer en stilren creme vit topp med en tight passform. Toppen är ärmlös och har en texturerad yta som ger en unik look. Perfekt för att matcha med både jeans och kjol.
Beige/creme tröja - Använd 1 gång. Strechigt material, offshoulder
Beige spetsblus från Creme Fraiche - Säljer en elegant beige spetsblus från Creme Fraiche. Blusen har ett vackert blommönster och långa ärmar. Perfekt för att ge en romantisk touch till din outfit. 💫OBS! Den är liten i storleken så det är S/M
Creme spetsblus med broderade detaljer - Superfin boho vit blus i transparent spets med broderade blommor och blad. Långärmad och figurnära passform, . U ringad och med vackra detaljer längs hela toppen.
Ribbad top - Beige/cremevit topp. Aldrig använd men har legat i garderoben ett tag och är därför lite skrynklig. Inga skavanker annars.
Andra annonser från Toppar
Visa alla
Svart korsett med dragkedja - Snygg svart korsett med dragkedja framtill och rå kant nertill. Toppen är axelbandslös och har en tight passform som framhäver midjan. Perfekt för att skapa en edgy look till jeans eller kjol.
Mörkblå v-ringad topp med lång ärm - Trendig mörkblå topp med v-ringning och långa ärmar. Figurnära passform som framhäver midjan och lätt utsvängd nertill. Tillverkad i ett mjukt, strukturerat material som känns bekvämt mot huden. Perfekt att styla med jeans eller kjol.
Vit blus med knappar - Söt vit blus från subdued!
Beige stickad topp med knyt från Zara - Superfin beige stickad topp från Zara med korta ärmar och rund halsringning. Toppen har en snygg knyt-detalj i midjan. Använd en gång!
Stella mccartney silkestopp - Otroligt fin silkestopp från stella mccartney x hm! Går inte o få tag på!! Storlek 42, motsvarar en M skulle jag säga💙💙
Denim topp - Såå snygg denim topp från zara 🩵 Använd köp nu för snabb och smidig affär!