Alla kategorier > Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Saknar storlek, men passar mig (36,s) men är väldigt stretchig så passar även M - Mesh top med lila blommor
Neon rosa magtröja, XS passar även S - En neon rosa magtröj-T-shirt. Storleken XS men passa även S.
Rutig linnetopp med spetsdetalj fr Poizen stl S/M - Helt nytt linne fr Insanity. Storlek S/M. Från Poizen. Storlek S/M.
Topp S/M - Oanvänd
Storlek xs/s - söt topp,och ändast testad en gång där med i ny skick!! säljer denna söta topp för den tyvärr var för liten
Linne passar bra till sommaren  - 154-162cm 12-14y
Zara purple top , size s  - Purple top, average condition
Free size , xs ,s passa bra även stl. m
Free size , xs ,s passa bra även stl. m  - 89

Free size , xs ,s passa bra även stl. m

Storlek: XS,S
Kategori: Toppar

260 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer set båda crop top och shorts.Helt ny, Knapp oanvänd. Säljer 260kr per båda/set.

Oraya
Oraya
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Vit prickig linnetopp med volang - Söt vit linnetopp med svarta prickar och volangkant nertill. Toppen har halterneck och är ärmlös med en lätt rynkad detalj framtill. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch och trendig look.
Zara satin linne i spets - Säljer då den inte kommer till användning.
Mörkblå  långärmad topp - Säljer en mörkblå topp med lång ärm och v-ringning. Toppen har knappar framtill vid urringningen som går att öppna. Perfekt till jeans för en chill och snygg look.
Svart och vit linnetopp med breda band - Säljer en linnetopp från cider i svart och vitt med breda axelband och rak passform. Säljer pga för stor, aldrig använd.
Zara topp - Säljer den här fina toppen jag köpte i somras men tyvärr i en för liten storlek till mig😔🤍 prislappen sitter kvar och är helt ny!
Prickig puffärm topp i beige och svart - Säljer en beige topp med svarta prickar och puffärmar. Toppen har en rak passform, fyrkantig urringning och halvlånga ärmar. Går att bära både offshoulder och med ärmar, toppen har en trendig vintage-vibe. Perfekt att styla med jeans eller kjol.
Vit spetsblus med volanger - Supersöt vit blus med spetsdetaljer och volanger längs ärmar och bröst. Blusen har v-ringning och är stickad med fina mönster. Perfekt för dig som gillar romantisk och feminin stil.
Blommig blus - Säljer denna fina blus från Gina tricot. Toppen är oanvänd med prislapparna kvar. Storlek M, men mer som en S🤍